Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Dobrovodská pouť láká na tradiční jarmark i atrakce

čtvrtek, 17. dubna 2014, 13:34

Oblíbená Velikonoční pouť začne v Dobré Vodě u Českých Budějovic již tuto sobotu. Téměř osm set metrů dlouhá řada 110 stánků jarmarku s bohatou nabídkou výrobků řemeslníků a obchodníků, včetně občerstvení, se rozprostře až do pondělí v okolí kostela Panny Marie Bolestné.

Tradiční dobrovodská pouť se již nesmazatelně zapsala do povědomí mnoha Jihočechů. „Svou hojnou návštěvností dokazuje, že i po mnoha letech neubírá nic na své atraktivitě,“ říká jeden z organizátorů Pavel Řeháček a dodává, že lákadlem jistě budou také atrakce Lunaparku Prima.

Nově se představí vodní autodrom a odvážnější návštěvníci mohou vyzkoušet obří kyvadlo Maxi extrem. Tři desítky atrakcí byly v provozu už ve středu, kdy se v lunaparku uskutečnila charitativní akce pro centrum Arpida a školu sluchově postižených. Děti si mohly užít zábavný den úplně zadarmo.

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o