Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Dvoudenní slavnost pokračuje ve velkém stylu

sobota, 30. srpna 2014, 18:10

Festival Město lidem, lidé městu včera pobavil a hlavně potěšil. Dneska ale pokračuje ještě ve větším stylu. Stánků je více, program je nabitější a nechybí ani horolezecká stěna. Na své si tedy přijde skutečně každý!

Ačkoliv je slavnost primárně zaměřena na Budějčáky, oslovila i lidi z větších dálek. V davu se dnes odpoledne pohybovali například Plzeňáci, Pražáci, ale i Němci a další cizinci.

„Přijeli jsme až z Domažlic a musím říct, že jsme vážně spokojení. Je to tady perfektní, příjemně strávený den,“ chválil například Jan Dolejší. „Všem musím doporučit zdejší vynikající klobásy! Včera jsem je ochutnal hned po příjezdu a dnes jsem se těšil celé dopoledne, až si dám zase," usmál se.

Z programu mu radost udělal pražský Cirk La Putyka, který vystupuje na Piaristickém náměstí. „Vážně pecka, mají to výborně natrénované. Skvělá show..."

Účastníci festivalu se báli nepříznivého počasí. Ještě odpoledne to vypadalo, že vše dobře dopadne, po půl páté odpoledne déšť přece jenom přišel. Předpověď na večer je ale příznivá, takže by program neměl být narušen. Byla by to škoda, protože na návštěvníky ještě čeká plno skvělých zážitků!

Cirk La Putika

Město lidem, lidé městu 2014 (sobota)

sobota, 30. srpna 2014, 17:46

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o