Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Eláni rozsvítili a rozproudili budějckou hokejovou arénu

čtvrtek, 1. listopadu 2012, 17:16

Čtyřicet let na česko-slovenské i světové hudební scéně, stovky písniček, nezapomenutelné a stále živé hity, desítky ocenění, zlatých a platinových desek, stovky, možná tisíce koncertů. A fanoušci snad všech věkových kategorií. To je slovenská skupina Elán, která v úterý potěšila své fanoušky koncertem v Budvar Aréně.

A dokázala na něm, že je skutečně hudební legendou, plnou energie a elánu. Před začátkem koncertu vládlo na ploše zimního stadionu natěšené očekávání, které přesně ve 20 hodin zmizelo v okamžiku, kdy na scénu vstoupili Eláni.

Příliv energie z naplno zahrané muziky byl zřejmý nejen z rychlejších písniček, například Sestrička z Kramárov nebo Tanečnice z Lúčnice, ale i pomalých, jako jsou Kde si a nejznámější hit Voda, čo ma drží nad vodou.

Zpěv a muzika doplněné efektní světelnou a laserovou show i projekcemi, atmosféra nabitá nadšením, které v závěru koncertu vygradovalo opakovaným spontánním vytleskáváním a vydupáváním přídavku, který Eláni Budějčákům samozřejmě dopřáli.

Všichni, kteří měli možnost na koncertu být, si odnášeli nejen zážitek a energii, ale také naději, že přes avizovanou charakteristiku „poslední koncert v Českých Budějovicích“ to snad poslední koncert nebyl a někdy v budoucnu do Budějc Elán zase přijede.

Koncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých Budějovicích

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o