Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Eláni rozsvítili a rozproudili budějckou hokejovou arénu

čtvrtek, 1. listopadu 2012, 17:16

Čtyřicet let na česko-slovenské i světové hudební scéně, stovky písniček, nezapomenutelné a stále živé hity, desítky ocenění, zlatých a platinových desek, stovky, možná tisíce koncertů. A fanoušci snad všech věkových kategorií. To je slovenská skupina Elán, která v úterý potěšila své fanoušky koncertem v Budvar Aréně.

A dokázala na něm, že je skutečně hudební legendou, plnou energie a elánu. Před začátkem koncertu vládlo na ploše zimního stadionu natěšené očekávání, které přesně ve 20 hodin zmizelo v okamžiku, kdy na scénu vstoupili Eláni.

Příliv energie z naplno zahrané muziky byl zřejmý nejen z rychlejších písniček, například Sestrička z Kramárov nebo Tanečnice z Lúčnice, ale i pomalých, jako jsou Kde si a nejznámější hit Voda, čo ma drží nad vodou.

Zpěv a muzika doplněné efektní světelnou a laserovou show i projekcemi, atmosféra nabitá nadšením, které v závěru koncertu vygradovalo opakovaným spontánním vytleskáváním a vydupáváním přídavku, který Eláni Budějčákům samozřejmě dopřáli.

Všichni, kteří měli možnost na koncertu být, si odnášeli nejen zážitek a energii, ale také naději, že přes avizovanou charakteristiku „poslední koncert v Českých Budějovicích“ to snad poslední koncert nebyl a někdy v budoucnu do Budějc Elán zase přijede.

Koncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých BudějovicíchKoncert Elánu v Českých Budějovicích

O čem píše Drbna.cz

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochodČesko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Dnes, 09:13V Česku se dnes chystají desítky akcí, kterými si lidé připomenou okupaci Československa vojsky...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o