Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Faktor Fest přilákal na Sokolský ostrov tisíce lidí

sobota, 6. září 2014, 10:35

Prosby organizátorů Faktor Festu byly vyslyšeny a ve středu dopoledne přestalo pršet. Díky tomu si všichni mohli užít zábavu dle svého gusta. Děti se bavily na atrakcích, dospělí hopsali na skvělé kapely, a kdo netančil, tak aspoň popíjel nějaký drink nebo diskutoval s přáteli.

„Byla jsem ráda, že přestalo pršet, jinak bych sem asi ani nešla. Jsem tu dneska již od tří, protože je nejenom zajímavý program, ale doma jsem teď seděla pořád, a tak jsem ráda, že můžu být venku,“ řekla Andrea Doskočilová.

Budějckou Drbnu překvapilo, že na rozdíl od minulého ročníku se na Sokolském ostrově sešlo poměrně dost návštěvníků už od začátku celé akce, přitom loňské září bylo slunečné a teplé. Hodně lidí přišlo už na baviče Richarda Nedvěda, který zatřásl bránicí všech přítomných. Po něm nastoupil na pódium En Dru, který předváděl, co je to beatbox a jak na něj.

Doprovodný program byl připraven hlavně pro nejmladší návštěvníky festu. Děti řádily na lanových atrakcích, jezdily na šlapacích autíčkách nebo okukovaly hasiče.

V půl šesté začalo první hudební vystoupení v podání skupiny Jelen. Po ní přišli Všichni Svatí, dále předvedli své umění NG Dance Crew a při setmění se konečně všichni dočkali hvězdy večera Xindla X, který zpíval hit za hitem a malé holky stojící přímo pod pódiem pařily jak o život.

Chvíli po začátku koncertu Xindla X začala hrát u K2 v rámci akce Ve středu města ve středu punková kapela Better Way, kde se pogovalo o sto šest.

Večer na Faktor Festu zakončila známá kapela Divokej Bill, při které si návštěvníci na závěr pořádně zahopsali, a šlo se domů. Kolem půlnoci na Sokolském ostrově zbyla jen kopice kelímků...

Richard Nedvěd rozesmál všechny přítomné

Faktor Fest 2014

sobota, 6. září 2014, 10:30

Děti se na Faktor Festu bavilyI u hasičů se užilo dost srandyRichard Nedvěd si půjčuje mobilOdpoledne se ještě kolem pódia dalo projítČtenáři Budějcké DrbnyBeatbox předvedl En DruFaktor Fest 2014Večer zakončila kapela Divokej BillZároveň s Faktor Festem probíhala akce Ve středu města ve středu

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají býtVIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

Dnes, 14:33Ruští hasiči během posledních čtyřiadvaceti hodin uhasili lesní požáry na ploše téměř 27 tisíc...

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodláČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

Dnes, 14:05Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD) zopakoval, že stojí o to, aby...

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korunLimit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

Dnes, 13:59Ochranný limit doplatků na léky na recept bude od roku 2020 pro invalidní důchodce 3. stupně 500...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o