Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Filmová novinka o monacké kněžně Grace dámy dojala

čtvrtek, 12. června 2014, 16:48

Přestože venku padaly teplotní rekordy, do příjemně klimatizovaného multikina CineStar dorazilo ve středu večer na Dámskou jízdu poměrně dost žen. Také kdo by si nechal ujít předpremiéru momentálně jednoho z nejdiskutovanějších filmů, která se na červnové Dámské jízdě promítala?

Doprovodný program byl jako vždy zajímavý. Dámy si nejdříve vystály frontu na výbornou kávu, mezitím si mohly zahrát golf a ochutnat zázračný nápoj z Goji.

Netradiční byl i drink na uvítanou. Šampaňské totiž bylo smícháno s oranžovým preparátem právě z Goji. Každá žena také obdržela sprchový gel a na každém sedadle byla mimo jiné i ochutnávka věnečků, která se perfektně hodila k podávané kávě.

Jako vždy nechyběly zajímavé prezentace a hlavně bohatá tombola. Vyhrávaly se láhve s Goji, poukazy na lekce golfu v Hluboké nad Vltavou, lístky na folkový festival Okolo Třeboně a mnoho dalšího.

Předpremiéra filmu Grace, kněžna monacká o herečce Grace Kelly, která se stala kněžnou Monaka, dámy dojala. Příběh o nadané a krásné herečce, která se na vrcholu své slávy provdala za monackého knížete Rainiera III., natočil režisér Olivier Dahan, který se proslavil biografickým snímkem Edith Piaf. Hlavní roli monacké kněžny si užila Nicole Kidman a znovu tak ukázala, že je herečka s velkým H.

„Film se mi moc líbil. Kostyméři se museli vyřádit. Všechny šaty, co měla Nicole na sobě, byly krásné,“ sdělila Budějcké Drbně Hana Baudyšová.

Po skončení filmu bylo v sále ticho. Divačky v tichosti opouštěly místnost a pochvalně hodnotily zhlédnutý film, který nejenom špičkovou kamerou dokázal chytit za srdce.

Na další Dámskou jízdu se můžete těšit 16. července. Promítat se bude český film Zejtra napořád.

Šťastné výherkyněDozvěděly jsme se o zázračných účincích GojiSál se pomalu plnil. Dámy si nechtěly nechat ujít kávuVyhrávaly se poukazy na lekce golfuVyhrával se i zázračný nápoj z GojiNa Dámské jízdě se hrál i golfV předsálí byla připravena ochutnávka GojiSeznámily jsme se s golfovým hřištěm v Hluboké nad VltavouKáva byla silná a dobrá

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o