Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Forbidden Society label night nabídne jedinečnou atmosféru

pondělí, 25. března 2013, 17:54

Budějcký producent Forbidden Society sklízí v současné době úspěchy na všech frontách, důkazem budiž i letošní třetí narozeniny jeho stejnojmenného labelu Forbidden Society recordings.

A právě při této příležitosti se, ve spolupráci s Kerong.cz, rozhodl konečně uspořádat proslulou FS label night na domácí půdě, a to rovnou ve velkém sále KD Slavie.

Párty, kde můžete vidět letět vzduchem v podstatě cokoliv od spodního prádla až po hudební nosiče, se navíc pří své českobudějovické premiéře pyšní skandálně kvalitním line upem, v čele s vymodlenou návštěvou z Ruska v podobě talentovaného producenta CA2K, jenž zahraje v České republice vůbec poprvé.

Dojde také ke spojení dvou ocelářských magnátů a v exkluzivním společném b2b setu nastolí robotickou apokalypsu Katharsys a Forbidden Society.

Jako další headlineři se představí tradiční návštěvník FS nights, jeden z průkopníků metalem řízlého dnb Counterstrike a český producent Computerartist.

Zahanbit se nenechá ani kvalitní support ve složení Camel, Snookey, Syndrome, Dirty Boy b2b Brock a bojovník za svobodu pand Clipper.

Mejdan s dlouhou tradicí a jedinečnou atmosférou tak postoupí o level výš a ty můžeš být u toho - v pátek 29. března v KD Slavie!

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na denModřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

pondělí, 16. září 2019, 14:30Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu...

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartouNová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

pondělí, 16. září 2019, 11:57PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou...

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green DayNa příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

pondělí, 16. září 2019, 11:33Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o