Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: Budějcká Drbna v ráji plném orchidejí

úterý, 19. března 2013, 08:41

Tahle je nejkrásnější! Ne ne, tahle je ještě krásnější, ty barvy... Jééé a tahle je úplně nej, nádhera, tu bych chtěla... a tahle zelená, ta je také... jo, aha, to je strašilka... no to nevadí, stejně je krásná!

Holky Budějčandy, taky už si stejně jako já ani nevzpomenete, kdy naposled jste dostaly orchidej? Nezoufejte a vydejte se na prodejní výstavu orchidejí, která od pátku 15. do neděle 24. března zdobí výstavní prostory budějckého DK Metropol.

Záplava květů, barev i tajemna, které v sobě orchideje skrývají, je tematicky doplněna také exotickým hmyzem, plazy, sukulenty a masožravými rostlinami. Iluze džungle je chvílemi dokonalá, k vidění jsou i některé vzácné exempláře botanických rostlin.

Hledat slova pro popis krásy je zbytečné, fotografie vám snad prozradí víc.

Soutěž o vstupenky

Díky spolupráci Budějcké Drbny s Domem kultury Metropol si můžete zasoutěžit o čtyři volné vstupenky, které si mezi sebe rovným dílem rozdělí dva čtenáři. Napište nám na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda uspějete v losování. K tomu dojde ve čtvrtek úderem 12. hodiny.

Děti do kolika let mají vstup na výstavu zadarmo?

A) do 6 let
B) do 7 let
C) do 8 let

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Vstup zdarma mají děti do 6 let. Správně tedy byla možnost A.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenářky Zuzanu Čiperovou a Jiřinu Soukupovou. Obě získaly po dvou volných vstupenkách na výstavu orchidejí! Blahopřejeme!

Prodejní výstava orchidejí v DK Metropol

Prodejní výstava orchidejí v DK Metropol

úterý, 19. března 2013, 08:25

Prodejní výstava orchidejí v DK MetropolProdejní výstava orchidejí v DK MetropolProdejní výstava orchidejí v DK Metropol

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o