Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: Krásné modelky se proměnily v malířské plátno

čtvrtek, 7. srpna 2014, 11:14

Závěr uplynulého týdne patřil ve Frymburku bodypaintingu. Součástí programu multižánrového festivalu byla dvoudenní soutěž na téma Pohádka. Úchvatná umělecká díla na obnažených tělech modelek vznikala ve dvou kategoriích - Hubka a štětec a Airbrush.

Absolutním vítězem nultého ročníku Bodypaintingového festivalu se stala Iveta Šebestiánová s dílem nazvaným Drak, které zároveň ovládlo i sobotní část soutěže.

Úspěšný byl také Lukáš Bureš, který se svou Sněhurkou obsadil druhé místo v kategorii Hubka a štětec, jeho Malá mořská víla (půlka obličeje modrá, půlka oranžová) byla ohodnocena jako nejlepší dílo s použitím techniky airbrush.

Dvě třetí místa si nakonec od Lipna odvezla Helena Jordana Skuhrovcová, která vytvořila dílo zvané Život není pohádka (modelka s fialovou čelenkou, bílo-fialovým obličejem a deštníkem).

Unikátním úspěchem je druhé místo v kategorii Airbrush barvoslepého malíře Michaela Josse. Ten díky spolupráci se svým osobním asistentem, který mu podává barvy, divákům představil úchvatnou Lociku.

Dost bylo slov. Prohlédněte si fotogalerii pod článkem, ta hovoří za vše!

Soutěž o vstupenky

Dnes večer od 20.30 hodin vystoupí ve Frymburku na pódiu umístěném na hladině Lipna zpěvák Janek Ledecký, od tři čtvrtě na deset zazpívá Debbi.

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden šťastlivec vyhrát na dnešní dvojkoncert dvě vstupenky. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do 17. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování, které proběhne bezprostředně poté.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Vlastní jméno zpěvačky Debbi je Deborah Kahl. Správně je tedy možnost A.

Dva volné vstupy na dnešní festivalový program ve Frymburku vyhrála čtenářka Sandra Studená. Blahopřejeme!

Foto: Veronika Matějková

Bodypaintingový festival ve Frymburku

Bodypaintingový festival ve Frymburku

čtvrtek, 7. srpna 2014, 10:50

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročněSTATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

úterý, 15. října 2019, 13:15Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle...

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřebyDrtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

úterý, 15. října 2019, 12:15Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních...

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 autŠkoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

úterý, 15. října 2019, 11:43Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o