Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: Pavilon T se proměnil v obří taneční parket

čtvrtek, 27. prosince 2012, 15:18

Gigantickou taneční párty v pavilonu T budějckého Výstaviště, který dokáže pojmout až čtyři tisícovky návštěvníků, si na středu připravilo rádio Kiss Jižní Čechy. Organizátoři slibovali výborný zvuk, audiovizuální efekty, hodně barů a hlavně zábavu až do rána.

Dveře pavilonu se otevřely po osmé hodině večerní. Kdo čekal, že se celý prostor zaplní až okolo půlnoci, byl na omylu. Od prvních minut do velké haly začaly proudit davy lidí a u šatny se vytvořila obrovská fronta. Ta plno lidí odradila od zanechání svého oděvu právě na tomto místě, což nakonec možná byla správná volba.

S přibývajícím časem a postupným zvyšováním hladiny alkoholu v krvi mnohých účastníků se v bezprostřední blízkosti pódia rozjela velká taneční party, jakou pořadatelé avizovali. Dostatečně velký prostor pavilonu zajistil, že každý měl okolo sebe místo, mohl si sednout ke stěně na zem nebo jít na drink k jednomu z mnoha barů.

Daní za takto velký prostor a spoustu návštěvníků se bohužel stala nekvalitní reprodukce hudby, která již v půlce haly rezonovala a duněla. Rovněž v šatnách byl velký nepořádek, a tak mnoha lidem byly odcizeny bundy. Záchody vypadaly jako po výbuchu bomby a všude se na zemi válely odpadky.

I tak si ale lidé tuhle párty užívali a vydrželi na taneční hudbu pařit až do časných ranních hodin.

Vánoční Kiss párty live v BudějcíchVánoční Kiss párty live v Budějcích

Vánoční Kiss párty live v Budějcích

čtvrtek, 27. prosince 2012, 15:12

Pohled na stageTým rádia Kiss Jižní ČechyPříprava před začátkemO zábavu nebyla nouzeShow provázely vizuální efektyPár minut před otevřením

O čem píše Drbna.cz

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochodČesko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Dnes, 09:13V Česku se dnes chystají desítky akcí, kterými si lidé připomenou okupaci Československa vojsky...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o