Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: V Café Klubu Slavie se tančila latina

úterý, 2. dubna 2013, 16:18

Jestli vás momentální počasí stejně jako většinu lidí štve, přináší vám Budějcká Drbna kulturní tip, díky kterému se báječně odreagujete, odpočinete a při troše fantazie s pomocí nějakého toho drinku zapomenete na všední starosti a hlavou vám poplují obrázky z těch nejexotičtějších míst.

Oč jde? V Café Klubu Slavie se každý měsíc koná Rumba Latina Party, při níž vás už u vstupu odzbrojí neodolatelné latinskoamerické rytmy.

Minulou sobotu se ve Slavii opět konal workshop salsy a jiných tanců. Na pódiu se po deváté hodině objevil DJ Jesus Escobar, výtečný tanečník z Peru, který svým šarmem a nevinným pohledem okouzlil nejednu z přítomných dam. Jesus se postaral o skvělý hudební mix, při němž návštěvníci spontánně tančili.

O chvíli později vystoupila sympatická Venezuelanka Zulay Fonseca. Ta návštěvníkům nejprve ukázala základní taneční kroky salsy, na které nabalovala další a další prvky. Zpočátku se publikum zdálo být poněkud ostýchavé, ale s postupem času se přítomné dámy, ale i pánové skvěle uvolnili a Café Klub Slavie se na několik hodin proměnil v nefalšovanou latinskoamerickou párty.

Pozdě večer jako bonus vystoupily tanečnice z Juicy Berry a jako půlnoční překvapení se opět předvedla skvělá Zulay se svým sólovým vystoupením. Po půlnoci už si každý mohl tančit, jak se mu zlíbilo.

Ve Slavii byla zkrátka skvělá atmosféra, při níž musel každý zapomenout na novou sněhovou nadílku a další nepříjemné malichernosti všedních dní.

Příští latinskoamerická párty, kde si můžete zatančit a naučit se tance jako je salsa, merengue, reggeaton, bachata, tango nebo sambu, se bude konat v pátek 19. dubna opět ve Slavii.

Zulay FonsecaVenezuelanka rozproudila BudějčákyDJ Jesus EscobarZulay FonsecaNadšené publikumZulay FonsecaZulay FonsecaDJ Jesus Escobar a Zulay FonsecaSe Zulay tančila celá Slavie

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o