Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTO: V Café Klubu Slavie se tančila latina

úterý, 2. dubna 2013, 16:18

Jestli vás momentální počasí stejně jako většinu lidí štve, přináší vám Budějcká Drbna kulturní tip, díky kterému se báječně odreagujete, odpočinete a při troše fantazie s pomocí nějakého toho drinku zapomenete na všední starosti a hlavou vám poplují obrázky z těch nejexotičtějších míst.

Oč jde? V Café Klubu Slavie se každý měsíc koná Rumba Latina Party, při níž vás už u vstupu odzbrojí neodolatelné latinskoamerické rytmy.

Minulou sobotu se ve Slavii opět konal workshop salsy a jiných tanců. Na pódiu se po deváté hodině objevil DJ Jesus Escobar, výtečný tanečník z Peru, který svým šarmem a nevinným pohledem okouzlil nejednu z přítomných dam. Jesus se postaral o skvělý hudební mix, při němž návštěvníci spontánně tančili.

O chvíli později vystoupila sympatická Venezuelanka Zulay Fonseca. Ta návštěvníkům nejprve ukázala základní taneční kroky salsy, na které nabalovala další a další prvky. Zpočátku se publikum zdálo být poněkud ostýchavé, ale s postupem času se přítomné dámy, ale i pánové skvěle uvolnili a Café Klub Slavie se na několik hodin proměnil v nefalšovanou latinskoamerickou párty.

Pozdě večer jako bonus vystoupily tanečnice z Juicy Berry a jako půlnoční překvapení se opět předvedla skvělá Zulay se svým sólovým vystoupením. Po půlnoci už si každý mohl tančit, jak se mu zlíbilo.

Ve Slavii byla zkrátka skvělá atmosféra, při níž musel každý zapomenout na novou sněhovou nadílku a další nepříjemné malichernosti všedních dní.

Příští latinskoamerická párty, kde si můžete zatančit a naučit se tance jako je salsa, merengue, reggeaton, bachata, tango nebo sambu, se bude konat v pátek 19. dubna opět ve Slavii.

Zulay FonsecaVenezuelanka rozproudila BudějčákyDJ Jesus EscobarZulay FonsecaNadšené publikumZulay FonsecaZulay FonsecaDJ Jesus Escobar a Zulay FonsecaSe Zulay tančila celá Slavie

O čem píše Drbna.cz

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v LánechPrezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Dnes, 09:56Prezident Miloš Zeman přijme kandidáta ČSSD na ministra kultury Lubomíra Zaorálka na zámku v Lánech...

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava ZikmundaPrimátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Dnes, 09:18Plzeňský primátor Martin Baxa navštívil v pondělí 19. srpna 2019 legendárního cestovatele Miroslava...

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodcůNa třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

středa, 21. srpna 2019, 15:13Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o