Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTOREPORT: Festival doprovodil studenty zpátky do lavic

středa, 26. září 2012, 19:52

Návraty do školních lavic nepatří mezi nejšťastnější události mladého studenta, proto je třeba si tyto krušné chvíli zpestřit nějakou tou akcí. První týden vysokoškoláka ještě není tak náročný, a tak studentstvo Jihočeské univerzity oslavilo začátek nového školního roku v úterý 25. září na půdě své alma mater.

Jednodenní putovní festival t-music Back to School byl nabitý jak hudbou, tak uměleckým či technickým doprovodným programem.

Hudební klání odstartovali Cocotte Minute už v brzkých odpoledních hodinách. „Připadá mi, že je nesmysl dávat tak dobrou kapelu na začátek a Mandrage jako hřeb večera,“ poznamenal student ekonomické fakulty Michal Litvan.

Dalšími kapelami, které vystoupily, byly Eddie Stoilow, Vypsaná fixa, Tleskač a již zmíněna chlapecká partička Mandrage.

V přestávkách mezi kapelami mohli nedočkaví studenti získat titul tmA v t-music Academy, zahrát si nějakou interaktivní hru nebo vyzkoušet na pohled nebezpečné chemické pokusy. Zkrátka bylo vidět, že škola už doopravdy začíná.

Kdo si chtěl alespoň trochu připomenout letní festivaly, mohl ochutnat z typické nabídky fesťákových pokrmů, jako například halušky, grilované klobásy nebo langoše. I přes vůni těchto lahůdek byl ve vzduchu cítit podzim. Studenti si to ale stejně užívali naplno.

„Trochu mě štve, že na internetu ani nikde jinde nebyl vyvěšený program, jak kapely půjdou za sebou, a na facebookovské stránce nebylo možné vidět, kdo se akce zúčastní. Jinak je to skvělé, že se tu něco děje a můžeme si užít trochu zábavy, než škola vypukne naplno,“ zhodnotila akci studentka Alena Hrabíková.

Festival Back to School 2012 v Budějcích

Festival Back to School 2012 v Budějcích

středa, 26. září 2012, 19:40

Zpěvák Jan Žampa z kapely Eddie StoilowPohoda u vysokoškolských kolejíZaplněný prostor před vysokoškolskými kolejemiDavid Šmídt z kapely Eddie StoilowHezké slečny byly na každém krokuKaždý si den užíval jinakPohoda a krásné počasíProhibiční colaFrontman kapely Cocotte Minute Martin Poddaný

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o