Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTOREPORT: Jožin z bažin dorazil do Budějc

pátek, 2. března 2012, 18:27

Nově otevřené prostory hudební restaurace Modrý dveře v budějcké Biskupské ulici hostily po HE bandu další kapelu, která nenechala posluchače na tanečním parketu klidnými. Na jih Čech přijela parta muzikantů, díky níž už před několika lety dostala tvorba českého zpěváka, hráče na banjo a baviče Ivana Mládka pořádné tempo.

Plzeňská skupina Děda Mládek Illegal Band zahrála ve čtvrtek večer v Modrých dveřích nejen největší Mládkovy hity, jako třeba Jožin z bažin, Linda, Lízátko, Rychlík jede do Prahy nebo Hlásná Třebáň, ale zazněly i písničky z vlastní tvorby.

Trumpetista Karel Pičman zazpíval o Hadici, kytarista Petr Hrach zase osobitě přednesl svoje písničky Bobr a Spermie. To všechno okořenil energický zpěvák a frontman Marcel Marek, kterému nikdo neřekne jinak než Mersí.

Ještě než vám Budějcká Drbna přinese s Marcelem Markem rozhovor, můžete si prohlédnout fotografie, které zachytila během čtvrtečního koncertu.

Koncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveřích

Děda Mládek Illegal Band v Modrých dveřích

pátek, 2. března 2012, 18:10

Zdeny Podskalský hrál na basu, Marek Jedlička na banjoJožin z bažin posluchače dostal do varuKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveřích

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o