Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

FOTOREPORT: Jožin z bažin dorazil do Budějc

pátek, 2. března 2012, 18:27

Nově otevřené prostory hudební restaurace Modrý dveře v budějcké Biskupské ulici hostily po HE bandu další kapelu, která nenechala posluchače na tanečním parketu klidnými. Na jih Čech přijela parta muzikantů, díky níž už před několika lety dostala tvorba českého zpěváka, hráče na banjo a baviče Ivana Mládka pořádné tempo.

Plzeňská skupina Děda Mládek Illegal Band zahrála ve čtvrtek večer v Modrých dveřích nejen největší Mládkovy hity, jako třeba Jožin z bažin, Linda, Lízátko, Rychlík jede do Prahy nebo Hlásná Třebáň, ale zazněly i písničky z vlastní tvorby.

Trumpetista Karel Pičman zazpíval o Hadici, kytarista Petr Hrach zase osobitě přednesl svoje písničky Bobr a Spermie. To všechno okořenil energický zpěvák a frontman Marcel Marek, kterému nikdo neřekne jinak než Mersí.

Ještě než vám Budějcká Drbna přinese s Marcelem Markem rozhovor, můžete si prohlédnout fotografie, které zachytila během čtvrtečního koncertu.

Koncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveřích

Děda Mládek Illegal Band v Modrých dveřích

pátek, 2. března 2012, 18:10

Zdeny Podskalský hrál na basu, Marek Jedlička na banjoJožin z bažin posluchače dostal do varuKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveřích

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o