Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

FOTOREPORT: Roztančená budějcká městská párty

neděle, 11. prosince 2011, 19:00

Předvánoční Budějce ožily v sobotu večer prvním ročníkem Budweis Urban Party. Podobná akce ve městě už dlouho nebyla, proto nebylo žádným překvapením, když do Besedy dorazilo asi pět set lidí, kteří byli zvědavi nejen na několik tanečních show, ale hlavně si přišli poslechnout hospodská zvířata. A nebyli to žádní sténající opilci u baru, nýbrž držitelé Anděla 2010 – kapela Pub Animals!

Očekávanou akci odstartovalo vystoupení tanečníků z Budside Dance Crew, po kterém svými kreacemi zazářila holčičí skupina Generation Dance Crew. Ještě než se na pódiu objevily hlavní hvězdy městské párty, které si na tento večer přichystaly jihočeský křest svého nového videoklipu Elephantman, sálem Besedy zněla freestylová rap show.

Těsně po 22. hodině se pak všichni příznivci osmičlenné kapely Pub Animals dočkali! O tom, že jsou kluci z Budějc, Krumlova a okolí šoumeni, opět nebyl pochyb. Jejich koncert byl skvělý a všichni na parketě se náramně bavili.

Během koncertu si Pub Animals pozvali na pódium také všechny dědečky, kteří si zahráli v jejich novém klipu, aby se svými vnuky zhlédli unikátní dílko na velkoplošné projekci.

Tóny reggae si naplno vychutnával i zpěvák Petr Kolář, který už do Budějc dorazil před svým nedělním vystoupením v KD Vltava. Na první pohled bylo jasné, že muzika Pub Animals budějckého rodáka hodně bavila!

Budweis Urban Party 2011

Budweis Urban Party 2011

neděle, 11. prosince 2011, 19:14

Napsal Pavel Kacerovský

Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011Budweis Urban Party 2011

Kam dál?

Třetí adventní víkend nabízí bohatý kulturní programTřetí adventní víkend nabízí bohatý kulturní program

Třetí adventní víkend nabízí bohatý kulturní program

sobota, 10. prosince 2011, 11:23Vánoční pohodu před blížícím se Štědrým dnem, který je tady již za dva týdny, můžete jít o víkendu...

Vánoční putování za kulturou ve městěVánoční putování za kulturou ve městě

Vánoční putování za kulturou ve městě

čtvrtek, 8. prosince 2011, 10:34Dne 5. prosince jsem se rozhodla navštívit několik výstav. Již dříve jsem vás informovala o výstavě...

Našlapané náměstí sledovalo tradiční přílet andělaNašlapané náměstí sledovalo tradiční přílet anděla

Našlapané náměstí sledovalo tradiční přílet anděla

úterý, 6. prosince 2011, 08:20Pátý prosinec je pro někoho dnem jako každým jiným, pro většinu ostatních zase dnem, kdy k nám...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení