Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Gerbera zažila jeden z nejlepších koncertů tohoto roku

pondělí, 30. dubna 2012, 10:31

Podpantofláci z Prahy zavítali do Českých Budějovic a předvedli perfektní show, na kterou budou příchozí ještě dlouho vzpomínat. Kapely Monkey Business a PSH vystoupily společně na pódiu v Kulturním domě Gerbera a předvedly Jihočechům, jak skvěle dokáže rap šlapat za doprovodu živé hudby.

Vystoupení těchto dvou úspěšných kapel se odehrálo ve čtvrtek 26. dubna od osmé hodiny večerní. Sál Gerbery se pomalu plnil a nic nenaznačovalo tomu, že by se tu měl odehrát koncert. Pódium bylo zakryté černou plachtou i v devět hodin večer. Příchozí začínali nervózně přešlapovat. Najednou se však ozvalo: „Dobrý večer!“ a sálem se rozezněly taneční tóny. Plachta byla kousek poodhrnuta a DJ Mike Trafik rozjel výbornou párty, při které se publikum dostávalo do té správné nálady.

V nejlepším se plachta roztáhla celá a na pódium vyskočila kapela Monkey Business. „Chvilku jsem nic neviděl, než si oči zvykly na prudké světlo, ale pak jsem se musel hrozně smát. Matěj měl fakt ránu. Vybledlá zelená šusťáková souprava mu opravdu sekla. Potom jsem se zaměřil na Tonyu Graves, která mi padla do oka jako druhá. Její šílené zdravotní šatičky mě dostaly. Když jsem spatřil Romana Holého ve svatebních šatech, říkal jsem si, že takhle kapela opravdu nikdy nezklame,“ svěřil se za neustálého smíchu jeden z příchozích Budějčáků.

Kapela to na pódiu parádně rozjela. Matěj Ruppert řádil a Tonyi grimasy bavily publikum v prvních řadách. Peneři na sebe nechali chvilku čekat, ale najednou se vřítili na pódium a skvělá show pokračovala. Zazněly pecky jako Praha, Vím já, Můj rap, můj svět či Podpantofláci, všechno za doprovodu Monkey Business, které rozvášnily snad všechny příchozí, kteří pařili jak o život.

Jeden z fanoušků až tak, že se nutně chtěl předvést před všemi. Ze zákulisí okamžitě vyběhla ochranka, ale akčního posluchače zřejmě zachránilo triko s nápisem Monkey Business a PSH, protože Matěj ho nechal vylézt k němu nahoru a užít si svou chvilku slávy. Tu si můžete spolu s ním vychutnat ve fotoreportu Budějcké Drbny.

Přidávalo se hodně písniček. Nejdříve si aplaus užili PSH, po nich se před lidmi znovu objevila kapela Monkey Business – a jakoby se jim nechtělo končit, hráli stále dál. Matěj se nakrucoval v elastickém úborku bez spodního prádla nad hlavami příchozích fanynek, nechyběl ani skok do publika, který vyšel až na druhý pokus.

Kapela dohrála, rozloučila se a potlesk nebral konce. Obě skupiny se opět vrátily, jistě k překvapení všech, a pokračovaly v jízdě. Budějcká Drbna nedělala nic jiného, než zapínala a vypínala foťák, protože když už byla přesvědčena, že jeden z nejlepších koncertů roku končí, tak rozhodně nekončil. Překvapení střídalo úžas.

Nakonec nám ještě Matěj předvedl své umění plivat oheň a po třech hodinách skvělé muziky jsme konečně mohli vyrazit plni energie a dojmů do svých domovů. „Skvěle jsem si zařádila. Věděla jsem, že to bude pecka, ale že taková, to mě nenapadlo. Super, super, super, šla bych klidně ještě jednou,“ řekla Drbně se zářícíma očima jedna raperka.

Koncert PSH a Monkey Business v Českých Budějovicích

Koncert PSH a Monkey Business v Budějcích

pondělí, 30. dubna 2012, 10:05

Matěj RuppertNávštěvník z řad publika na pódiuOndřej BrousekOrion a Matěj RuppertRupperta povozili fanoušci na rukouSkvělá show v GerbeřeTonya GravesVýstředně oblečení muzikantiZaplněná Gerbera

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísníPravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Dnes, 15:02Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě...

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdneVeterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Dnes, 14:19Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy...

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především mužeElektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Dnes, 11:42Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o