Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Hodina slávy představuje pěvecké i divadelní sbory

středa, 19. prosince 2012, 15:48

Budějovický Advent na náměstí Přemysla Otakara II. je nabitý akcemi. Jednou z nich je také ČEZ Hodina slávy. Je to soutěž nejen pro sbory pěvecké, ale také divadelní.

Do dnešního dne se soutěže zúčastnilo již 13 soutěžících z mateřských, základních i středních škol. V úterý vystoupil v rámci soutěže i Bigy sbor z Biskupského gymnázia pod taktovkou sbormistryně Aničky Voříškové. Vydařené vystoupení sklidilo potlesk nadšeného publika.

Několik minut poté se Bigy sbor zapojil i do internetového hlasování. Hlasovat pro něj i všechny ostatní můžete na facebookové stránce Budějovického Adventu pod odkazem ČEZ HS - hlasování.

Pokud chcete podpořit svůj oblíbený budějcký sbor, tak neváhejte, jelikož ceny jsou opravdu hodnotné. Hraje se o pěněžité odměny ve výši pět, deset a patnáct tisíc korun a také skipasy.

Hlasovat navíc můžete každých šest hodin. Tak šup, ať vyhraje ten nejlepší!

Bigy sbor při ČEZ Hodině slávy na náměstí Přemysla Otakara II.Bigy sbor při ČEZ Hodině slávy na náměstí Přemysla Otakara II.Bigy sbor při ČEZ Hodině slávy na náměstí Přemysla Otakara II.Bigy sbor při ČEZ Hodině slávy na náměstí Přemysla Otakara II.Bigy sbor při ČEZ Hodině slávy na náměstí Přemysla Otakara II.Bigy sbor při ČEZ Hodině slávy na náměstí Přemysla Otakara II.

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Dnes, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantechPolicie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Dnes, 18:02Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o...

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o