Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Horečka sobotní noci s Královnami tance

pondělí, 31. října 2011, 09:44

Večer a noc v sobotu 5.listopadu bude v KD Vltava patřit Královnám tance. Budějcká taneční skupina Dancing Queens oslaví 10 let svého působení na budějcké taneční scéně – a vše nasvědčuje tomu, že ho oslaví ve velkém stylu!

Skupina Dancing Queens vznikla v roce 2001 a na začátku měla 12 členek. V současné době má skupina 80 členů, od školních dětí až po dospělé. Jak uvedla zakladatelka skupiny a její vedoucí Dana Svobodová, tvoří Dancing Queens v roce 2011 šest skupin – dvě pro děti 7 – 11 let, dvě pro juniory od 12 do 15 let a dvě pro tanečnice a tanečníky od 15 let. V tanečním studiu se věnují především stylům disco dance, show , house, break, jazz , street dance, hip hop a dalším tanečním trendům. Pravidelná tréninková činnost Dancing Queens sklízí úspěchy na tanečních soutěžích a přehlídkách, na kterých pravidelně získávají ocenění a uznání odborníků i veřejnosti. Mimořádně efektní jsou nejen kostýmy z autorské návrhářské dílny Dany Svobodové, ale i její choreografie, které jsou atraktivní už svými názvy: Arest, Inferno, Pandemonium, Planeta D.Q.I. a další.

Sobotní Dance Show Dancing Queens slibuje super taneční večer, ve kterém DQ představí nejen většinu choreografií uplynulých deseti let, ale i choreografie nové, připravené speciálně pro slavnostní večer. Hosty večera budou Naděžda Kabelová a taneční skupina Victims, po skončení show se mohou návštěvníci těšit na after party, na které určitě bude tanec jedním z hlavních motivů.

Prožít večer s Královnami tance můžete v sobotu 5.listopadu od 18 hodin v Kulturním domě Vltava v Budějcích.

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o