Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jak požádat o dotace na kulturu? Dnešní seminář poradí

pondělí, 2. prosince 2013, 09:16

Již dnes od 17.30 hodin se v jednací síni zastupitelstva města ve druhém patře českobudějovické radnice uskuteční seminář pro žadatele v dotačním programu města na podporu kultury.

„Od roku 2014 bude funkční zcela nový systém podávání žádostí v elektronické podobě, takže je nejen slušné, ale i nutné, aby s ním byli všichni seznámeni,“ říká náměstkyně primátora Ivana Popelová.

Seminář organizují členové kulturní komise rady města a zájemce verbálně provedou celým systémem, tedy od registrace až k podání žádosti o příspěvek nebo grant.

„Systém je opravdu jednoduchý a přinese úsporu času především pro žadatele. Účast na semináři není povinná, přesto však každému pomůže při sepsání žádosti o příspěvek či grant,“ doplnil dlouholetý člen kulturní komise Daniel Turek, který bude také na semináři přednášet.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o