Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jakub Vágner představí Budějčákům sladkovodní giganty

pondělí, 29. dubna 2013, 11:01

Dnes od 19 hodin vystoupí ve společenském sále budějckého Domu kultury Metropol populární rybář Jakub Vágner se svým pořadem Freshwater Giants, neboli Sladkovodní giganti. Budějcká Drbna má pro jednoho výherce dvě volné vstupenky!

V rámci Jakubovi přednášky diváci uvidí zajímavé záběry z četných rybářových expedic, seznámí se s jeho projektem pro National Geographic a v neposlední řadě uvidí tvory, které ještě nikdo předtím neobjevil a lidské oko je nikdy předtím nespatřilo.

Společně navštívíme povodí řek Amazonky v Jižní Americe, Konga, Mongolska a také zcela nové lokace, které se teprve objeví ve vysílání pořadu Rybí legendy v České televizi. V druhé polovině pořadu dostanou prostor diváci se svými dotazy.

„Díky vytíženosti Jakuba Vágnera jsme rádi, že se nám podařilo obsadit jeden ze čtyř termínů pro rok 2013 právě pro České Budějovice,“ informoval Budějckou Drbnu ředitele DK Metropol Petr Holba.

Soutěž o vstupenky

Blesková soutěž Budějcké Drbny bude probíhat do dnešní 15. hodiny odpolední. Na e-mailové adrese redakce@budejckadrbna.cz očekáváme vaše odpovědi na následující otázku. Poté vylosujeme jednoho čtenáře, který získá dva volné lístky na pořad Jakuba Vágnera.

Jakub Vágner se narodil na Štědrý den roku...

A) 1977
B) 1979
C) 1981

Do elektronické zprávy s vaším tipem nezapomeňte připsat jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Jakub Vágner se narodil v roce 1981. Správně tedy byla možnost C.

Dvě volné vstupenky na dnešní představení získává čtenář Jiří Sedlák. Blahopřejeme!

Foto: Facebook Jakuba Vágnera

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o