Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jakub Vágner představí Budějčákům sladkovodní giganty

pondělí, 29. dubna 2013, 11:01

Dnes od 19 hodin vystoupí ve společenském sále budějckého Domu kultury Metropol populární rybář Jakub Vágner se svým pořadem Freshwater Giants, neboli Sladkovodní giganti. Budějcká Drbna má pro jednoho výherce dvě volné vstupenky!

V rámci Jakubovi přednášky diváci uvidí zajímavé záběry z četných rybářových expedic, seznámí se s jeho projektem pro National Geographic a v neposlední řadě uvidí tvory, které ještě nikdo předtím neobjevil a lidské oko je nikdy předtím nespatřilo.

Společně navštívíme povodí řek Amazonky v Jižní Americe, Konga, Mongolska a také zcela nové lokace, které se teprve objeví ve vysílání pořadu Rybí legendy v České televizi. V druhé polovině pořadu dostanou prostor diváci se svými dotazy.

„Díky vytíženosti Jakuba Vágnera jsme rádi, že se nám podařilo obsadit jeden ze čtyř termínů pro rok 2013 právě pro České Budějovice,“ informoval Budějckou Drbnu ředitele DK Metropol Petr Holba.

Soutěž o vstupenky

Blesková soutěž Budějcké Drbny bude probíhat do dnešní 15. hodiny odpolední. Na e-mailové adrese redakce@budejckadrbna.cz očekáváme vaše odpovědi na následující otázku. Poté vylosujeme jednoho čtenáře, který získá dva volné lístky na pořad Jakuba Vágnera.

Jakub Vágner se narodil na Štědrý den roku...

A) 1977
B) 1979
C) 1981

Do elektronické zprávy s vaším tipem nezapomeňte připsat jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Jakub Vágner se narodil v roce 1981. Správně tedy byla možnost C.

Dvě volné vstupenky na dnešní představení získává čtenář Jiří Sedlák. Blahopřejeme!

Foto: Facebook Jakuba Vágnera

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o