Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jan Budař ve Slavii pokřtí nové album Lehce probuzený

sobota, 3. listopadu 2012, 08:24

Příští sobotu 10. listopadu bude Café Klub Slavie patřit českému herci, režisérovi, scénáristovi a hudebníkovi Janu Budařovi. Ten se Budějčákům představí od 20 hodin společně s kapelou Eliščin Band v posledně jmenované roli - jako klavírista, kytarista a zpěvák.

Jan Budař a Eliščin Band na jih Čech přivezou zbrusu nové písničky z jejich aktuálního alba Lehce probuzený, které přesně za týden představí jihočeským posluchačům.

„Návštěvníci se můžou těšit na veselé projekce, nové písně, skvělou kapelu Eliščin Band, v čele s Petrou Eliškou Malíškovou, jednou z nejlepších violoncellistek u nás, uvidí také nový videoklip k písni ´Když zavřu oči´ i netradiční křest alba, o který se postará místní svěcenou kohoutkovou vodou Jiří Mádl, českobudějovický rodák,“ zmínil Jan Budař při nedávném rozhovoru s Budějckou Drbnou.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v síti CBsystem či na baru Café Klubu Slavie za 140 korun. Na místě budou stát 180 Kč.

Pokud ovšem nechcete za návštěvu koncertu Jana Budaře a Eliščina Bandu platit, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou a dva volné lupeny si vyhrajte.

Na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz zodpovězte následující otázku a počkejte, zda se na vás usměje štěstí. Své odpovědi můžete posílat do úterního poledne. Lístky si mezi sebe rozdělí dva čtenáři.

Díky kterému filmu z roku 2003 se Jan Budař proslavil jako herec?

A) Nuda v Brně
B) Pupendo
C) Kameňák

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o