Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

J.A.R. a další hvězdy míří tento týden do Slavie!

středa, 13. listopadu 2013, 15:06

My se k sobě s davem nikdy nedostanem. Je tu acid DJ. Jó bejvávalo! Pocem, pohni svalem, snadno to jde s JARem! Tak na to zapomeň! V pátek ve Slavii nebude hrát žádnej acid DJ, ale totálně našlapaná armáda špásu, co nebude hlavně zpívat jazz. Tak teda neváhej a zabodávej svoje myšlenky na vyšlechtěný skupině J.A.R.

Tahle kapela není složená z Bulharů. Jsou to nuly! Totální nuly, co chtějí mít právo zpívat každý pátek na halfplayback v lázních!

„Tak to teda chlapci ani náhodou! V pátek budete hrát ve Slávce pro Budějčáky! Víme, že váš klan je dokonalý, plný jistot! A proto vás tu chceme!“ vzkazují jednohlasně kluci z Café klubu Slavie. „Bárto! Holý! Klempíři! Viktoříku! Kapelo! Mydli mydli mydli to!“

Tak teď chvilku česky a srozumitelně, ne? J.A.R. v pravém slova smyslu nefunguje jako kapela, spíše jako příležitostné setkání předních českých jazzmanů a hudebních producentů. Členové J.A.R. figurují ve svých vlastních kapelách a věnují se svým projektům.

Kapela každoročně absolvuje několik koncertů a vždy 17. listopadu pak tradiční koncert ve velkém sále Lucerny, kde tak slaví narozeniny. A vy máte exkluzivní možnost vychutnat si opravdu totálně unikátní klubový koncert!

Jak bylo psáno (a co je psáno, je dáno), Jaři vystoupí v Café klubu Slavie už tenhle pátek od 21 hodin. Lístky jsou vpuštěny do předprodeje. Naleznete je v CBsystemu a nebo přímo v Café klubu Slavie na baru za příznivější cenu.

No, bude to maksimig a na koncertě bude mít každý totálně svoj swiat. „Tak hlavně v čase volném voly nedělejte, nebuďte pohodlný a v pátek na značkách! Tak kdo přijde? Kdo je Nemo? Kapitán Nemo? Vezmem tě k zalehávačům!“

Komu by nestačil jeden koncert za týden, tak ve Slávce jsou našlapaný tři velký věci po sobě. Ve čtvrtek si můžete dojít oddychnout a nasát atmosféru na pátek s parádní kapelou Alvik.

Co vlastně Alvik hrajou? Směs nu-jazzu, downtempa, triphopu a drum&bassu. „Věřte nám, tohle stojí za poslechnutí! Nechte si od nás poradit, děláme pro vás, co můžeme, a program děláme, jak nejlépe umíme!“ křičí přes celý klub v jednom kole lítající dramaturg Lukáš Zahradník. „A nezapomeň je pozvat na sobotu!“ zvyšuje ještě víc hlas.

OK, co se tedy bude dít v sobotu? V sobotu ti vytřou zrak Zoči Voči. Prague Conspiracy, ZakázanÝovoce a mladí Exots jim udělaj celkem solidní support. Sobota tak bude opravdu ve velkým stylu a rytmu.

Asi není co řešit, Slávka je jasná volba na celý týden. Uvidíme se! Více informací najdete na www.klubslavie.cz nebo na facebookovém profilu.

Soutěž o vstupenky

Chcete lístky na čtvrteční večer, kterému dominuje vystoupení kapely Alvik? Zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou. Do čtvrteční 15. hodiny odpolední pište na adresu soutez@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Tři šťastlivci dostanou po jednom volném lupenu.

Jak se jmenuje americká zpěvačka kapely Alvik?

A) Sarah
B) Maggie
C) Anya

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Americká zpěvačka kapely Alvik se jmenuje Anya. Správně tedy je možnost C.

Volný vstup na dnešní koncert vyhrála čtenářka Yveta Machová. Blahopřejeme!

Napsal Otta Kovařík, Chilli Production s.r.o.
Foto: Matěj Třasák

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o