Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedenáctá Retroparty bude největší v historii

středa, 16. října 2013, 15:08

Jedna z nejoblíbenějších budějckých kulturních akcí mezi mladými návštěvníky je opět tady. Retroparty Live se nově uskuteční hned ve dvou klubech najednou. Stovky lidí bavících se návratem do let minulých uvidíte v sobotu jak v prostorách Café klubu Slavie, tak i v sousedním Highway 61.

Prostorné zázemí dosud největší akci v historii Retroparty nabídne kulturní dům Slavie. V sobotu se otevřou dvě scény, dva bary a všichni tím pádem budou mít k dispozici dvakrát tolik místa. A aby toho nebylo málo, v jednom z klubů budou hrát na živo i kapely.

V kuřáckém Highway 61, tedy v levém křídle Slavie, uslyšíte skupinu Groovin High, Mustang Bluesride a Twisted Rod. „Živá hudba je vždy energičtější než reprodukovaná. Proto se můžete od 20 hodin těšit na kapely, které vám zahrají rock'n'roll, twist i blues a probudí ve vás ty nejlepší taneční kreace!“ zve na sobotu do Slavie jeden z organizátorů Petr Klika.

Do nekuřáckého Café klubu Slavie si pak můžete v dobovém oblečku zajít na tradiční Retro DJ's s těmi nejlepšími peckami 50. až 90. let. Hrát se bude až do rána. Vstupenky jsou k dostání v obou klubech za předprodejovou cenu 110 Kč, na místě budou stát 140 Kč.

Pořadatelé Double dance Retroparty navíc domluvili spolupráci s Dopravním podnikem města České Budějovice - všichni se vstupenkou na Retroparty mají nárok na bezplatné pořízení chipu pro nákup jízdenek na MHD online. „Díky chipu, za který se jinak platí, mimo jiné ušetří čas ve frontách,“ připomíná Klika.

Soutěž o vstupenky

Pokud chcete na Retroparty vyrazit zadarmo, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou. Do sobotní 10. hodiny dopolední pište na adresu soutez@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Tři šťastlivci dostanou po jednom volném lupenu.

V jakém roce se narodila Marilyn Monroe?

A) 1918
B) 1926
C) 1933

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Marilyn Monroe se narodila v roce 1926. Správně je tedy možnost B.

Po jednom volném vstupu na dnešní Retroparty získávají čtenáři Jan Masopust, Ivana Laichmanová a Anežka Rucká. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají býtVIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

pondělí, 19. srpna 2019, 14:33Ruští hasiči během posledních čtyřiadvaceti hodin uhasili lesní požáry na ploše téměř 27 tisíc...

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodláČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

pondělí, 19. srpna 2019, 14:05Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD) zopakoval, že stojí o to, aby...

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korunLimit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

pondělí, 19. srpna 2019, 13:59Ochranný limit doplatků na léky na recept bude od roku 2020 pro invalidní důchodce 3. stupně 500...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o