Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedenáctá Retroparty otřásla Budějcemi

pondělí, 21. října 2013, 12:09

Puntíky, flanelové košile, občerstvení u Ženy za pultem, nerezavějící hity minulého tisíciletí. Ne ne, tohle není nějaká předvolební agitka, takhle to jen vypadalo v sobotu večer a v neděli brzy ráno v budějckém kulturním domě Slavie, kde proběhla již jedenáctá Retroparty.

Tentokrát se organizátoři vytáhli a spojili prostor Café klubu Slavie a sousedního Highway 61. V nekuřáckém Café klubu celý večer až do rána vyhrávali retro DJ´s pecky od padesátých do devadesátých let.

Parket byl plný hned od začátku a atmosféra báječná. Ženy a dívky si daly na kostýmkách opravdu záležet a ani mužská část přítomných se nenechala zahanbit. Ostatně, posuďte sami v naší fotogalerii.

V kuřáckých prostorách klubu Highway 61 se pak na pódiu vystřídaly tři živé kapely, které rozparádily publikum na maximum, a pařilo se od samého začátku. Vystoupili zde swingoví Groovin High, rock´n´rolloví Mustang Bluesride a Twisted Rod s týmž hudebním stylem.

Mezi oběma kluby organizátoři umístili malé občerstvení ve stylu Žena za pultem. Kdo chtěl, mohl se posilnit třeba retro dortíky nebo gulášovou polévkou, která přijde na párty určitě vhod.

„Celkově akci hodnotím jako podařenou. Účast obrovská, kapely nezklamaly, naopak byly snad ještě lepší, než jsme čekali, a stejně tak doufám, že jsme to za DJským pultem zvládli bez větších excesů. Zatím jsem neslyšel žádné negativní ohlasy, to snad mluví samo za sebe. Díky všem, co přišli!“ zhodnotil akci jeden z organizátorů Vojtěch Šolta, který se na pořádání podílel s Petrem Klikou.

Jedenáctá Retroparty měla ale jednu vadu na kráse. Vlastně dvě. Za prvé se během večera oba kluby zaplnily natolik, že organizátoři už dovnitř nepouštěli další zájemce. Kdo tedy neměl lístek předem, měl smůlu. Druhé podstatné negativum každé dobré party je, že končí moc brzy...

11. Retroparty 2013

11. Retroparty 2013

pondělí, 21. října 2013, 12:00

11. Retroparty 201311. Retroparty 201311. Retroparty 201311. Retroparty 201311. Retroparty 201311. Retroparty 2013

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Dnes, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Dnes, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromyVIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Dnes, 11:03Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o