Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jedineční J.A.R. oslaví v Budějcích 25 let

čtvrtek, 16. října 2014, 12:53

Vrcholem říjnového programu Café klubu Slavie je rozhodně koncert J.A.R. 25 let! Stálice české kvalitní muziky to v Budějcích rozjede v sobotu 18. října od 21 hodin.

Podzimní turné J.A.R. projede nejlepší kluby v Česku a vyvrcholí ve velkém sále pražské Lucerny. Přijďte si ulítnout na tom nejlepším, co současná česká hudba nabízí, a přitom se, nehledě na počasí, s chlapíkama na pódiu pořádně rozJAŘit.

J.A.R. v pravém slova smyslu nefunguje jako kapela, spíše jako příležitostné setkání předních českých jazzmanů a hudebních producentů. Členové J.A.R. figurují ve svých vlastních kapelách a věnují se svým projektům.

Kapela každoročně absolvuje několik vystoupení a vždy 17. listopadu pak tradiční koncert ve velkém sále Lucerny, kde tak slaví narozeniny. A vy máte exkluzivní možnost vychutnat si opravdu totálně unikátní klubový koncert!

Jak bylo psáno (a co je psáno, je dáno), „Jaři“ vystoupí v Café klubu Slavie už tuto sobotu od 21 hodin. Lístky jsou stále k sehnání v předprodeji. Naleznete je v CBsystemu a nebo přímo v Café klubu Slavie na baru.

Uteklo to jako voda a z bandy bláznivých recesistů se po pětadvaceti letech stal vážený band. J.A.R. to vzali přes Jakýpak vokolky, Tak tady M.A.S.H., Maximiga, Bulháry, Metamegamastítko až po Jsem pohodlný či Hamas a vtiskli určité vrstvě posluchačů do mozků i duší nezapomenutelné zážitky dvojího druhu.

Jeden je umělecký, když přes vypiplané desky s nápaditými obaly zaútočí na duše každého znalce hudby, a druhý je emocionální, a to, když se celá desítka hráčů dostane do koncertního varu a oni spolu s publikem začínají ztrácet pojem o realitě.

Amen, kouř z kamen. Prostě to si nechceš nechat ujít!

Napsal David Matějíček
Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtuZeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Zeman dorazil do Sněmovny, podpoří návrh rozpočtu

Dnes, 10:24Prezident Miloš Zeman dorazil dnes dopoledne do Poslanecké sněmovny. Před poslanci hodlá podpořit...

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizinceProvozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

úterý, 22. října 2019, 15:40Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v...

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsmanVarnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

úterý, 22. října 2019, 12:15Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o