Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jihočeský kompas ukázal turistické příležitosti z regionů

neděle, 6. dubna 2014, 11:06

Již po sedmé se konal v DK Metropol veletrh cestovního ruchu. Po dva dny měli Jihočeši možnost dozvědět se o zajímavých místech, akcích a atrakcích svého regionu. Jihočeský kompas však není jen o propagačních materiálech a mapách.

Program byl jak v pátek, tak v sobotu zajímavý pro všechny věkové kategorie. Na podiu bylo možné vidět herce Václava Vydru, ukázku jihočeského baletu z představení Carmen, cestovatele Michala Vičara i kapelu JazZíka spol. 

Zejména děti si pak celý veletrh náramně užily. Na každém rohu si mohly něco vyzkoušet, vyrobit či se jen pokochat. „Moc se mi tu líbí. Už jsem si byla udělat figurku z marcipánu, namalovala jsem si několik obrázků a dostala jsem hodně bonbonů,“ řekla sedmiletá Anežka Doležalová. 

Dospělí měli možnost koštovat všelijaké dobroty od kozích sýrů po medovinu a každý návštěvník měl možnost zúčastnit se losování o pobytové zájezdy, poukázky na večeře v restauracích, poukazy na lázeňské procedury, vouchery na železniční dopravu a vstupenky na divadla, koncerty i výstavy.

Děti se na kompase dobře bavily

Jihočeský kompas

neděle, 6. dubna 2014, 10:05

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký JokerV čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Dnes, 14:51Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký...

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířatyVIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Dnes, 12:22Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera...

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soudStát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Dnes, 11:39Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o