Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Jihočeský kompas ukázal turistické příležitosti z regionů

neděle, 6. dubna 2014, 11:06

Již po sedmé se konal v DK Metropol veletrh cestovního ruchu. Po dva dny měli Jihočeši možnost dozvědět se o zajímavých místech, akcích a atrakcích svého regionu. Jihočeský kompas však není jen o propagačních materiálech a mapách.

Program byl jak v pátek, tak v sobotu zajímavý pro všechny věkové kategorie. Na podiu bylo možné vidět herce Václava Vydru, ukázku jihočeského baletu z představení Carmen, cestovatele Michala Vičara i kapelu JazZíka spol. 

Zejména děti si pak celý veletrh náramně užily. Na každém rohu si mohly něco vyzkoušet, vyrobit či se jen pokochat. „Moc se mi tu líbí. Už jsem si byla udělat figurku z marcipánu, namalovala jsem si několik obrázků a dostala jsem hodně bonbonů,“ řekla sedmiletá Anežka Doležalová. 

Dospělí měli možnost koštovat všelijaké dobroty od kozích sýrů po medovinu a každý návštěvník měl možnost zúčastnit se losování o pobytové zájezdy, poukázky na večeře v restauracích, poukazy na lázeňské procedury, vouchery na železniční dopravu a vstupenky na divadla, koncerty i výstavy.

Děti se na kompase dobře bavily

Jihočeský kompas

neděle, 6. dubna 2014, 10:05

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o