Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Jitka Nováčková bude Česko reprezentovat na Miss Universe v Brazílii

pátek, 19. srpna 2011, 12:04

Do brazilského Sao Paula odletí o víkendu Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, která zde bude Česko reprezentovat na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe. Slavnostní galavečer se uskuteční 12. září, agenturu o tom v pátek informovala Eva Albrechtová ze společnosti 3p3 Consulting.

Nováčková si s sebou veze bohatou garderobu, která pochází z dílny české návrhářky Jany Berg. Společenský model pro finálový večer soutěže Miss Universe tvoří kombinace tří různých variací hedvábí - satén, šifón a žoržet pošitý drobnými korálky a flitry, to vše je propojeno krajkovými aplikacemi. "Velmi elegantní celek umocňuje linie šatů ve tvaru mořské panny v barvě královské modři, která Jitce nesmírně lichotí," uvedla Albrechtová.

Klasický střih této róby narušuje šperk z mírně atypických skleněných komponentů vytvořených ve vývojových dílnách společnosti G&B beads v Jablonci. Autorkou tohoto nestandardního módního doplňku je rovněž návrhářka Jana Berg.

Kolekce modelů pro Jitku Nováčkovou je dále doplněna bílou večerní róbou a čtyřmi koktejlovými šaty. "Naší snahou bylo vybrat modely různorodé od vysoce elegantních přes romanticky něžné, rafinované až po mladistvě provokativní. S vítězkami České Miss spolupracuji již delší dobu a musím uznat, že Jitka je opravdu okouzlující mladá slečna a byla velká radost ji oblékat," uvedla Jana Berg.

Nováčková se podle svých slov do Brazílie velmi těší. "Doufám, že tam budu mít hodně práce a málo času na stýskání. Doma jsem se moc neohřála, a to doslova, a tak se těším na slunečné počasí, které mě nabíjí energií. A taky na to, že poznám novou zemi, nové lidí a prožiju spoustu neopakovatelných zážitků," dodala Česká Miss 2011.

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss.

Autor: Katerina Vlasáková, Mediafax

Foto: Sin Goldie

Kam dál?

Milan Nitrianský přestupuje do Slavie Praha!Milan Nitrianský přestupuje do Slavie Praha!

Milan Nitrianský přestupuje do Slavie Praha!

čtvrtek, 18. srpna 2011, 14:14Milan Nitrianský přestupuje do Slavie Praha!Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice se dohodl s...

„Jestli někdo nehrál naplno, teď už musí!“ říká Vulin„Jestli někdo nehrál naplno, teď už musí!“ říká Vulin

„Jestli někdo nehrál naplno, teď už musí!“ říká Vulin

úterý, 16. srpna 2011, 22:14Po dvou čtyřgólových porážkách od mužstev z hlavního města si chtělo českobudějovické Dynamo před...

Jitka Nováčková nafotila kampaň dalšího ročníku soutěže Česká MissJitka Nováčková nafotila kampaň dalšího ročníku soutěže Česká Miss

Jitka Nováčková nafotila kampaň dalšího ročníku soutěže Česká Miss

úterý, 16. srpna 2011, 09:50Česká Miss 2011 Jitka Nováčková nafotila s fotografem Janem Tůmou kampaň k novému ročníku soutěže...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení