Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Kamil Střihavka zahraje ve Slavii s Leaders

neděle, 9. listopadu 2014, 13:59

Už více než dvacet let platí Kamil Střihavka za jednoho z nejlepších zpěváků v Čechách. Hvězdné trio BSP, metalový Motorband, řada úspěšných muzikálů a v neposlední řadě jeho vlastní kapela Leaders... S posledními jmenovanými se 11. listopadu podívá do Budějc. Zahraje v Café Klubu Slavie.

Střihavka s Leaders vystupuje již několik let, odehrál několik turné a výbornou spolupráci potvrdil i ve studiu, kde v roce 2008 vzniklo autorské album 365.

Ačkoliv od té doby žádnou další sólovku nevydal, v žádném případě se nedá říct, že by se nudil. Naopak! Letos třeba odehrál několik koncertů s již zmiňovanými BSP, ve kterých mimo jiné působí fenomenální kytarista Michal Pavlíček. Vidět jste ho mohli i v řadách takzvané Supergroup. Nejvíce koncertů ale v letošním roce odehrál sólově s Leaders. Těšit se tak můžete na skvěle sehranou partičku se zpěvákem, který jiskru stále neztrácí!

Soutěž o vstupenky

Dva čtenáři, kteří do úterní 12. hodiny správně zodpoví otázku prostřednictvím formuláře a následně budou vylosováni, získají od Budějcké Drbny po jednom volném lístku na koncert Kamila Střihavky a Leaders.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Koncert Kamila Střihavky byl zrušen, tudíž nedojde ani k vyhodnocení soutěže o volné vstupenky.

Foto: Facebook Kamil Střihavka & Leaders

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o