Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Kapela Charlie Straight si podmanila malou scénu v Českých Budějovicích

pátek, 7. října 2011, 14:11

Kapela Charlie Straight, která se v současnosti řadí mezi jednu z nejúspěšnějších českých kapel, se včera představila v Českých Budějovicích. Třinecká čtyřka se přes léto uzamkla do nahrávacího studia, kde pod vedením zkušeného producenta Guye Fixsena nahrávala novou desku.

Ještě před vydáním nové desky se chlapci rozjeli na turné a zastavili se v Českých Budějovicích. Pro svůj koncert volili malou scénu, což nás trošku překvapilo. Čekali jsme, že si chlapci troufnou na větší sál.

Nicméně již předkapela Goodfellas navodila příjemnou atmosféru a nic nebránilo dalšímu rozletu v podobě Charlie Straight. Ti představili písně ze svého debutového alba She's a Good Swimmer, které kombinovali s novými kusy z právě připravované desky.

Z novinek nás nejvíce zaujala píseň COCO, jejíž klip měl včera premiéru v televizi. Někteří ze skalních fanoušků se tvářili trošku rouzpačitě na klávesové vložky, které z "demáčů" starších písní rozhodně nepamatují. Nicméně, takový je zřejmě současný trend.

Celkově musíme hodnotit koncert velmi kladně a kladně ho hodnotili i přítomní fanoušci, kteří si vyžádali dva přídavky a v jednom z nich zastoupili vokály.

Kapela Charlie Straight dále prokázala, že není skupinou pouze pro teeneagery. V hledišti byly totiž zastoupeny všechny věkové skupiny a náramně se bavili.

Sledujte také video z koncertu.

 

Napsal Wolenby

Kam dál?

Budějce třeste se! Drum & Bass smršť Gangster Trippin je tu zas!Budějce třeste se! Drum & Bass smršť Gangster Trippin je tu zas!

Budějce třeste se! Drum & Bass smršť Gangster Trippin je tu zas!

středa, 5. října 2011, 19:33V sobotu 8 října přijede vyplenit půdu do Hudebního Klubu K2 Gangster Bifidus Aktif. Tenhle...

Smutná zpráva pro milovníky jazzu - Richard Bona odřekl účastSmutná zpráva pro milovníky jazzu - Richard Bona odřekl účast

Smutná zpráva pro milovníky jazzu - Richard Bona odřekl účast

středa, 5. října 2011, 14:11Tímto se omlouváme všem milovníkům jazzu, kteří se po přečtení předchozím článku „South Bohemia...

Budějcký víkend pod psa... oprava: pro psa!Budějcký víkend pod psa... oprava: pro psa!

Budějcký víkend pod psa... oprava: pro psa!

pondělí, 3. října 2011, 09:04Porcelaine, commondor, sloughi, landseer, eurasier – ne, to nejsou jména postav ze sci-fi, to jsou...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o