Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Katapult míří na Holkov s tříhodinovým koncertem

pátek, 8. srpna 2014, 10:28

Tisíce a jedné noci Tour 2014. Tak se jmenuje šňůra koncertů legendární rockové kapely Katapult, která dnes zavítá na Letní parket Holkov u Velešína, vedle silnice z Budějc do Rakouska. Exkluzivní tříhodinový koncert formace v čele s jejím zakladatelem Oldou Říhou začne ve 21.30 hodin.

„Vracíme se do Holkova po několika letech a docela dost se těšíme. Všechny naše koncerty v Holkově byly v minulosti nabity elektrizující atmosférou, ke které ovšem nepřispívaly jenom naše fláky, ale i úžasná atmosféra samotného letního parketu. Kdo z vás tam už byl, tak ví, o čem mluvím. Kdo tam ještě nebyl, tak ‚Signál odjezd!‘ V podstatě neznám jiný lepší parket, kde všude jsme hráli. A že jsou jinde také dobré!“ zve na dnešní koncert Olda Říha.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát šest vstupenek (každá má hodnotu 250 Kč), které si mezi sebe rozdělí tři čtenáři. Každý tedy dostane po dvou lupenech. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do dnešní 17. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování. Areál Koňky se veřejnosti otevře v osm hodin večer.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Katapult má kořeny v Plzni. Správně je tedy možnost C.

Dva volné vstupy na dnešní koncert na Holkově vyhráli čtenáři Eliška Trčková, Petr Figalla a Jaroslav Červ. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o