Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!

středa, 4. dubna 2012, 11:33

Název Kerong už na jihu Čech zná každý pořádný fanda elektronické muziky jako párty, na které při jejích předchozích osmi dílech vystoupila špička české dnb scény.

Devátý díl bude ještě větší. Akce se přesouvá z malého klubu Fabrika, kam by se už očekávané publikum nevešlo, do nově zrekonstruovaného kulturního domu Slavie, který lépe vyhoví jak velikostně, tak svým zázemím.

Tedy slyšte! Největší jihočeská drumandbassová párty letošního jara se uskuteční tento pátek 6. dubna v českobudějovickém KD Slavie. Před pondělní velikonoční nadílkou si za pouhých 150 Kč můžete poslechnout jedny z nejžhavějších jmen současné dnb scény.

Na hlavní stagi ukážou své dovednosti Fourward (Rakousko – Bad taste, Virus, Citrus, Mainframe), Rido (Česká republika – Metalheadz) či Forbidden Society (Česká republika – Forbidden Society Recordings, Genosha 175, PRSPCT, Algorythm).

Ti doplní DJ´s P.no (drumaffection), Dirty Boy vs Syndrome (Kerong.cz, Frutakru), Tao Maffa (Soundpolis), Clipper (beatz.cz), Sergi (Beatz.cz) a Hellsmith (Chilliproduction).

Jak je u Kerongu zvykem, vysoce kvalitní bude i vizuální stránka párty. Za VJským pultem se vystřídají Ding, Dark Face, Zero Cube a MSX.

Jedním z mediálních partnerů Kerongu, který patří mezi největší letošní akce tohoto žánru ve městě, je Budějcká Drbna.

Tisková zpráva
Foto: Kary

Kam dál?

Oblíbenci z filmových pláten řádili ve SlaviiOblíbenci z filmových pláten řádili ve Slavii

Oblíbenci z filmových pláten řádili ve Slavii

úterý, 3. dubna 2012, 08:53Asterix líbá Caesara, Lara Croft vesele debatuje s vězněm, Petr Pan pojídá popcorn. Kde že se to...

SOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči DynamaSOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči Dynama

SOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči Dynama

čtvrtek, 29. března 2012, 20:29Ve čtvrtek uvedlo budějcké multikino CineStar v oficiální premiéře nový český film z fotbalového...

Holanďan rozvíří prach tanečního prostoru KredanceHolanďan rozvíří prach tanečního prostoru Kredance

Holanďan rozvíří prach tanečního prostoru Kredance

čtvrtek, 29. března 2012, 17:56Už v sobotu budete mít jedinečnou možnost vrátit se zase na chvíli do doby, kdy v módě byla...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení