Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Květnová Dámská jízda potěšila ženská srdce

pondělí, 20. května 2013, 15:22

Módní přehlídka, na které byli v přesile modelové, film v hlavní roli s Leonardem DiCapriem a na závěr přehlídka spodního pánského prádla. Co víc si mohly dámy, co přišly do budějckého multikina CineStar přát?

Adéla Jirkalová v šest hodin večer představila program ojedinělé Dámské jízdy, na které se promítal film poprvé ve 3D provedení - Velký Gatsby.

Ještě předtím se mohly přítomné dámy pokochat módní přehlídkou dvou značek, která byla stylově slazena s duchem filmu, odehrávající se ve třicátých letech.

„Styl oblečení mi sice do té doby moc nezapadl, ale hudba byla perfektní,“ zhodnotila přehlídku Ivona Kuličská.

Jako vždy se losovalo a krásné ceny. Dámy si odnášely polštáře, povlečení, prostěradla, kosmetiku či spodní prádlo a volňásky do kina.

Hlavní cena přišla na řadu jako poslední a šťastná dívka si odnášela poukaz na pobyt pro dvě osoby na čtyři noci na Lipně.

Na závěr všechny přítomné pozvala ředitelka multikina Svatava Kopečková na další Dámskou jízdu, která se bude konat 9. července, hrát na ní bude živá kapela a promítat se bude film Revival v hlavní roli s Bolkem Polívkou.

Po filmu se v prostorách kavárny pořádala ještě další přehlídka, a to pánského spodního prádla.

Losování o pěkné cenyModelové slavili úspěch u dámského publikaVýherkyně hlavní ceny ubytování na LipněPřehlídka ve stylu 30. letFanynky jednoho z manekýnůAdéla Jirkalová představovala program květnové Dámské jízdyElegantní oblečení, které je možné si v Budějcích zakoupitPánské volnočasové oblečeníMódní přehlídka

O čem píše Drbna.cz

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva rokySlovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se bude konat už za dva roky

Dnes, 16:02Více než 30 tisíc lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností...

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorstvíVládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Vládní protidrogová koordinátorka čelí podezření z plagiátorství

Dnes, 15:42Vládní protidrogová koordinátorka Jarmila Vedralová čelí podezření, že opsala část své bakalářské a...

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve FranciiPo letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Po letech na útěku v českém vězení. Muž se skrýval ve Francii

Dnes, 14:04Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o