Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Letní Dámská jízda uvedla debut režiséra Rudolfa Havlíka

pátek, 18. července 2014, 16:45

Krásný slunečný den. Koho by napadlo, že se něžné pohlaví odtrhne od bazénů či pohody na zahradě a přijde do multikina CineStar na Dámskou jízdu. Mnoho žen tak ve středu učinilo - a udělalo dobře!

Ředitelka multikina Svatava Kopečková hned v úvodu představila nové budějcké květinářství. V další prezentaci se dámy dozvěděly o síle rekonektivního léčení, kterou si mohly vyzkoušet přímo v sále. Přednášející Vladimír Ekart demonstroval zajímavou metodu ihned na všech přítomných v sále.

„Ještě teď cítím mravenčení v celém těle. Zajímavý zážitek. Po zhlédnutí videa jsem opravdu zvědavá, jak rekonektivní léčení funguje,“ sdělila Budějcké Drbně Jana Špatná.

Jako vždy nechyběla skvělá tombola, ve které tentokráte vyhrálo neuvěřitelné množství žen. Svatava Kopečková neustále nacházela další a další ceny, které si nadšené dámy, ale i pánové odnášeli po promítání nového českého filmu domů.

V předpremiéře se promítal celovečerní debut režiséra, spisovatele i cestovatele Rudolfa Havlíka Zejtra napořád. Jeho prvotina je zčásti inspirována vlastním cestováním po Asii a hledáním svého místa, domova v České republice.

Snímek vypráví o Petru Krausovi, kterého perfektně ztvárnil Pavel Batěk, jenž nakupuje zboží v Číně a dováží ho do České republiky. Hlavní hrdina se uvrtá do prapodivného kšeftu s padělanými tričky, která má dovézt českému mafiánovi (Jiřímu Lábusovi). Na hranicích však Petr zjistí, že trička jsou špatně ušitá a rozjíždí se tak série vtipných i smutných scének, kdy místo, aby Kraus řešil zapeklitou situaci, užívá si rande naslepo.

Šlamastika střídá další, ale vždy je na drátě jeho přítel, který nemešká ujet stovky kilometrů, aby ho z ní vytáhl. Druhým Petrovým andělem strážným je jeho kamarádka z dětství Tereza (Vica Kerekes), která je do něho tajně zamilovaná, Petr si však jejích vysílaných signálů nevšímá. Krásně je tak poukázáno na to, že co si žena v dnešní době nezařídí, to nemá, ale i že štěstí leží na dosah ruky. Stačí se jen rozhlédnout a chytit ho.

Fabulace snímku je dost neobratná. Některé scény působí nepravděpodobně až zbytečně, ale po řemeslné stránce je film perfektní. Divák se podívá do Hong Kongu, Plzně, Prahy, Brna i Ostravy, poslechne si výbornou hudbu a zhlédne krásné snímky zachycující tu pravou atmosféru všech zmiňovaných měst.

Budějcká Drbna dává filmu Zejtra napořád 62 %

Další Dámská jízda se odehraje 19. srpna a těšit se můžete na film s Cameron Diaz Sex Tape.

Svatava Kopečková s radostí obdarovává příchozí dámyČervencová Dámská jízdaDámy se dozvěděly něco o znovunapojeníVyhrávaly se i květinyVyhrávaly se i poukazy na prezentaci rekonektivního léčeníVýherkyně radostně křičely, když se ozvalo jejich čísloVýherkyň bylo tentokráte mnohoPaní ředitelka rozdávala krásné balíčkyLetní Dámská jízda byla téměř vyprodaná

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o