Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Letní Dámská jízda uvedla debut režiséra Rudolfa Havlíka

pátek, 18. července 2014, 16:45

Krásný slunečný den. Koho by napadlo, že se něžné pohlaví odtrhne od bazénů či pohody na zahradě a přijde do multikina CineStar na Dámskou jízdu. Mnoho žen tak ve středu učinilo - a udělalo dobře!

Ředitelka multikina Svatava Kopečková hned v úvodu představila nové budějcké květinářství. V další prezentaci se dámy dozvěděly o síle rekonektivního léčení, kterou si mohly vyzkoušet přímo v sále. Přednášející Vladimír Ekart demonstroval zajímavou metodu ihned na všech přítomných v sále.

„Ještě teď cítím mravenčení v celém těle. Zajímavý zážitek. Po zhlédnutí videa jsem opravdu zvědavá, jak rekonektivní léčení funguje,“ sdělila Budějcké Drbně Jana Špatná.

Jako vždy nechyběla skvělá tombola, ve které tentokráte vyhrálo neuvěřitelné množství žen. Svatava Kopečková neustále nacházela další a další ceny, které si nadšené dámy, ale i pánové odnášeli po promítání nového českého filmu domů.

V předpremiéře se promítal celovečerní debut režiséra, spisovatele i cestovatele Rudolfa Havlíka Zejtra napořád. Jeho prvotina je zčásti inspirována vlastním cestováním po Asii a hledáním svého místa, domova v České republice.

Snímek vypráví o Petru Krausovi, kterého perfektně ztvárnil Pavel Batěk, jenž nakupuje zboží v Číně a dováží ho do České republiky. Hlavní hrdina se uvrtá do prapodivného kšeftu s padělanými tričky, která má dovézt českému mafiánovi (Jiřímu Lábusovi). Na hranicích však Petr zjistí, že trička jsou špatně ušitá a rozjíždí se tak série vtipných i smutných scének, kdy místo, aby Kraus řešil zapeklitou situaci, užívá si rande naslepo.

Šlamastika střídá další, ale vždy je na drátě jeho přítel, který nemešká ujet stovky kilometrů, aby ho z ní vytáhl. Druhým Petrovým andělem strážným je jeho kamarádka z dětství Tereza (Vica Kerekes), která je do něho tajně zamilovaná, Petr si však jejích vysílaných signálů nevšímá. Krásně je tak poukázáno na to, že co si žena v dnešní době nezařídí, to nemá, ale i že štěstí leží na dosah ruky. Stačí se jen rozhlédnout a chytit ho.

Fabulace snímku je dost neobratná. Některé scény působí nepravděpodobně až zbytečně, ale po řemeslné stránce je film perfektní. Divák se podívá do Hong Kongu, Plzně, Prahy, Brna i Ostravy, poslechne si výbornou hudbu a zhlédne krásné snímky zachycující tu pravou atmosféru všech zmiňovaných měst.

Budějcká Drbna dává filmu Zejtra napořád 62 %

Další Dámská jízda se odehraje 19. srpna a těšit se můžete na film s Cameron Diaz Sex Tape.

Svatava Kopečková s radostí obdarovává příchozí dámyČervencová Dámská jízdaDámy se dozvěděly něco o znovunapojeníVyhrávaly se i květinyVyhrávaly se i poukazy na prezentaci rekonektivního léčeníVýherkyně radostně křičely, když se ozvalo jejich čísloVýherkyň bylo tentokráte mnohoPaní ředitelka rozdávala krásné balíčkyLetní Dámská jízda byla téměř vyprodaná

O čem píše Drbna.cz

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantechPolicie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

Policie vyšetřuje poslankyni Maříkovou kvůli výrokům o migrantech

neděle, 18. srpna 2019, 18:02Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o...

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o