Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Loučení s létem opět na Holkově. Hrajte o lístky

čtvrtek, 4. září 2014, 16:41

Loučení s létem na Holkově je tradiční akcí, která se koná již sedmým rokem vždy krátce po skončení prázdnin. Letos poprvé však letní parket ožije na začátku září taneční párty s Evropou 2. Kromě rádiových moderátorů tam v sobotu přijedou rapper Lipo a půvabná slovenská zpěvačka Mista.

O zábavu se na Holkově postarají moderátoři Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Nasty, Katka Říhová a Petr Říbal. Že je na co se těšit, dokazuje i exkluzivní hudební show pod taktovkou DJ hvězd Dance eXXtravaganzy Evropy 2 - Ondraye a DJ Briana.

Připravena je i řada soutěží o hodnotné výhry. Hrát se bude o značkové hodinky, mobil, vstupenky na koncert Lady Gaga a speciální letní překvapení.

Vstup do areálu je od sobotní 19. hodiny, párty začne o hodinu později. Cenu lístků pořadatelé zveřejní během pátku, prostor pro parkování a stanování bude zdarma.

Soutěž o vstupenky

Chcete vyhrát na Evropa 2 live! volné vstupenky? Zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou o pět lístků pro stejný počet výherců. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do sobotní 15. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování, které proběhne bezprostředně poté.

SOUTĚŽ SKONČILA

Zpěvačce Mistě se říká slovenská Lady Gaga. Správně je tedy možnost C.

Po jednom volném vstupu na dnešní párty vyhráli čtenáři Marek Sikyta, Monika Bednářová, Markéta Petroušková, Václav Tomek a Štěpánka Hnízdilová. Blahopřejeme!

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

sobota, 21. září 2019, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

sobota, 21. září 2019, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

sobota, 21. září 2019, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o