Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Loučení s létem už v pátek, hvězdou bude DJka Katcha

úterý, 28. srpna 2012, 21:23

S létem se loučí každý po svém. V pátek 31. srpna se v DK Cehnice do tohoto aktu pustí v rytmu DNB. A nejen v něm.

Celkem devět Djs v čele s hvězdou, Djkou Katchou, se postará o důstojné rozloučení s letními měsíci.

V Cehnicích zahrají také Dj HellSmith, Dj Young Cee, Dj Hero, Dj M4Doc, Dj Clipper, Dj Admir, Dj Sergi a Tubus, takže je jasné, že na jihu Čech bude dunět také DubStep, House a Disco!

Všechna hudba v jednom s TOP djkou v ČR! To, že je Katcha TOP, není nutné dokazovat. DJka Katcha, jedna z předních osobností českého DNB, své mixážní umění piluje už více než devět let. Pravidelně hraje na prestižních klubových parties, stejně tak jako při obřích tanečních festivalech.

Dlouhý je i seznam zahraničních DNB djs, po jejichž boku Katcha také vystupovala. Namátkou Grooverider, Roni Size, Dillinja, Lemon D, Ed Rush, Andy C, High Contrast, J Majik, Simon Bassline Smith, Jumping Jack Frost, Shy FX, Aquasky, London Electricity, Teebee, Bad Company a další.

„V Cehnicích už jsme měli spoustu hvězd taneční hudby, ale ženu za Djským pultem poprvé, takže i pro mě důvod se těšit,“ říká producent akce a Dj v jedné osobě Otta Kovařík z pořádající agentury Chilli Production. „Bývá tam vždycky plný dům, tudíž i super atmosféra a samozřejmě skvělý zvuk, na kterém si hodně zakládáme,“ doplňuje.

Takže pokud nevíte, jak zaplnit jeden z posledních letních pátečních večerů, tohle je jasný tip. Vyrazte na akci Summer Goodbye s Djkou Katchou do DK Cehnice. Akce startuje ve 20 hodin. Další info na facebookové stránce akce.

Soutěž o vstupenky

Díky Budějcké Drbně můžete na tuhle akci vyhrát čtyři lupeny. Stačí znát odpověď na následující otázku, poslat ji do čtvrtečního poledne e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkat, zda budete vylosováni. Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a telefonický kontakt.

Jaká hvězda DNB scény byla na posledním Gangster Trippin v Cehnicích?

Čtyři vylosovaní čtenáři získají po jedné volné vstupence na páteční akci. Podmínkou jejího získání ale bude osobní vyzvednutí v kanceláři společnosti TRIMA CB s.r.o., která je vydavatelem Budějcké Drbny.

SOUTĚŽ SKONČILA

Hvězdou minulého Gangster Trippin v Cechnicích byl slovenský Dj B-complex.

Po jedné volné vstupence získávají čtenářky Jana Čapková, Mirka Bicanová, Pavla Chmelíková a Eva Pšeničková. Blahopřejeme!

Tisková informace

VstupenkaIlustrační fotoPlakát akce

O čem píše Drbna.cz

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun rybKvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

sobota, 17. srpna 2019, 20:16Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na...

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vláděČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

sobota, 17. srpna 2019, 20:01Pokud si sociální demokraté nepřejí být ve vládě, měli by to jasně říct. Televizi Prima to v pátek...

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidíKlíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

sobota, 17. srpna 2019, 17:54Klíšťovou encefalitidou se letos v Česku nakazilo do konce července 297 lidí. Více než třicet...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o