Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Modrý dveře podlehnou tónům kytary Michala Pavlíčka

středa, 31. října 2012, 21:44

Obdivovaný kytarový mág, který jako autor spolupracoval na albech několika předních českých interpretů, vystoupí už ve čtvrtek večer od 20 hodin v Modrých dveřích. Michal Pavlíček do Budějc přiveze své Unplugged Tour 2012.

Srdeční záležitosti, jak zní název koncertu, obsahují zpívané skladby v syrovém rockovém hávu, ale i řadu kytarových instrumentálek v širším žánrovém spektru.

Michal Pavlíček je autorem hudby a napsal i několika textů. Dalšími texty přispěli Jiří Pokorný, Jan Sahara Hedl a Petr Kolečko.

Na tomto projektu, který natočil s rytmikou Milošem Meierem (bicí) a Martinem Ivanem (basová kytara), se Pavlíček představuje nejen jako kytarista, ale i jako sólový zpěvák.

Chcete koncert Michala Pavlíčka v Modrých dveřích zažít na vlastní oči a uši? Zkuste si díky Budějcké Drbně, mediálnímu partnerovi tohoto hudebního klubu, vyhrát dva volné lístky!

Na adresu redakce@budejckadrbna.cz pište do čtvrteční 15. hodiny odpolední svoje tipy na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Vstupenky si mezi sebe rozdělí dva čtenáři.

Michal Pavlíček stál u zrodu jedné legendární kapely. Jaké?

A) Orlík
B) The Plastic People of the Universe
C) Pražský výběr

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

Vstupné v předprodeji činí 220 Kč, na místě lístek koupíte za 250 korun.

SOUTĚŽ SKONČILA

Michal Pavlíček se podílel na prvních krůčcích kapely Pražský výběr. Správně je tedy možnost C.

Po jednom lístku na jeho dnešní koncert v Modrých dveřích získali Klára Stuchlová a Daniel Šindelář. Blahopřejeme!

Foto: www.michalpavlicek.com

O čem píše Drbna.cz

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o