Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Modrý dveře podlehnou tónům kytary Michala Pavlíčka

středa, 31. října 2012, 21:44

Obdivovaný kytarový mág, který jako autor spolupracoval na albech několika předních českých interpretů, vystoupí už ve čtvrtek večer od 20 hodin v Modrých dveřích. Michal Pavlíček do Budějc přiveze své Unplugged Tour 2012.

Srdeční záležitosti, jak zní název koncertu, obsahují zpívané skladby v syrovém rockovém hávu, ale i řadu kytarových instrumentálek v širším žánrovém spektru.

Michal Pavlíček je autorem hudby a napsal i několika textů. Dalšími texty přispěli Jiří Pokorný, Jan Sahara Hedl a Petr Kolečko.

Na tomto projektu, který natočil s rytmikou Milošem Meierem (bicí) a Martinem Ivanem (basová kytara), se Pavlíček představuje nejen jako kytarista, ale i jako sólový zpěvák.

Chcete koncert Michala Pavlíčka v Modrých dveřích zažít na vlastní oči a uši? Zkuste si díky Budějcké Drbně, mediálnímu partnerovi tohoto hudebního klubu, vyhrát dva volné lístky!

Na adresu redakce@budejckadrbna.cz pište do čtvrteční 15. hodiny odpolední svoje tipy na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Vstupenky si mezi sebe rozdělí dva čtenáři.

Michal Pavlíček stál u zrodu jedné legendární kapely. Jaké?

A) Orlík
B) The Plastic People of the Universe
C) Pražský výběr

Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

Vstupné v předprodeji činí 220 Kč, na místě lístek koupíte za 250 korun.

SOUTĚŽ SKONČILA

Michal Pavlíček se podílel na prvních krůčcích kapely Pražský výběr. Správně je tedy možnost C.

Po jednom lístku na jeho dnešní koncert v Modrých dveřích získali Klára Stuchlová a Daniel Šindelář. Blahopřejeme!

Foto: www.michalpavlicek.com

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

sobota, 19. října 2019, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

sobota, 19. října 2019, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o