Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na budějcké náměstí přiletí anděl

pondělí, 5. prosince 2011, 12:33

Kromě rozsvícení vánočního stromu je přílet anděla na českobudějovické náměstí pravděpodobně druhou nejvýznamnější událostí adventních trhů. Na přílet této postavy se svorně těší děti i dospělí. A jak tedy bude vypadat průběh dnešního dne na náměstí naší jihočeské metropole?


Od 17 hodin bude bavit všechny přítomné známý moderátor Vojta Vít. Jeho vystoupení je koncipováno především tak, aby se pobavili ti nejmenší.

Samotný přílet anděla je naplánován na 17.45 hodin. Anděl přiletí tradičně z Černé věže směrem k Domu umění a tam se spustí na zem. Jeho příběh bude dále pokračovat. Anděl nám malinko nabere na rozměrech a postupně obejde celé českobudějovické náměstí.

Večer bude zakončen koncertem skupiny No Name, která před nedávnem získala Zlatého Slavíka pro nejpopulárnější zahraniční skupinu.

Z důvodu příletu anděla budou veškeré příjezdové cesty na budějcké náměstí Přemysla Otakara II. uzavřeny. Toto omezení bude trvat od 16 hodin, úderem deváté by se ulice měly opět zprůjezdnit.

V souvislosti s touto akcí bude v předstihu uzavřena i ulice Česká, a to v úseku od ulice Radniční po Piaristickou, kde bude probíhat stavba i následná demontáž obří loutky anděla. Tato ulice by měla být pro veškerou dopravu uzavřena od 11 do 21 hodin.  

Napsal Wolenby

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Dnes, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

Dnes, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

Dnes, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o