Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na budějcké náměstí přiletí anděl

pondělí, 5. prosince 2011, 12:33

Kromě rozsvícení vánočního stromu je přílet anděla na českobudějovické náměstí pravděpodobně druhou nejvýznamnější událostí adventních trhů. Na přílet této postavy se svorně těší děti i dospělí. A jak tedy bude vypadat průběh dnešního dne na náměstí naší jihočeské metropole?


Od 17 hodin bude bavit všechny přítomné známý moderátor Vojta Vít. Jeho vystoupení je koncipováno především tak, aby se pobavili ti nejmenší.

Samotný přílet anděla je naplánován na 17.45 hodin. Anděl přiletí tradičně z Černé věže směrem k Domu umění a tam se spustí na zem. Jeho příběh bude dále pokračovat. Anděl nám malinko nabere na rozměrech a postupně obejde celé českobudějovické náměstí.

Večer bude zakončen koncertem skupiny No Name, která před nedávnem získala Zlatého Slavíka pro nejpopulárnější zahraniční skupinu.

Z důvodu příletu anděla budou veškeré příjezdové cesty na budějcké náměstí Přemysla Otakara II. uzavřeny. Toto omezení bude trvat od 16 hodin, úderem deváté by se ulice měly opět zprůjezdnit.

V souvislosti s touto akcí bude v předstihu uzavřena i ulice Česká, a to v úseku od ulice Radniční po Piaristickou, kde bude probíhat stavba i následná demontáž obří loutky anděla. Tato ulice by měla být pro veškerou dopravu uzavřena od 11 do 21 hodin.  

Napsal Wolenby

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířatFOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

FOTO, VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci pochodu za práva zvířat

Dnes, 10:29V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se...

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivněMinisterstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Ministerstvo kultury dávalo dotace složitě a neefektivně

Dnes, 09:06Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,...

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaciČeská pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

Česká pošta potřebuje podle premiéra Babiše restrukturalizaci

neděle, 18. srpna 2019, 18:09Česká pošta potřebuje podle premiéra Andreje Babiše (ANO) restrukturalizaci, kterou by měli...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o