Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Na budějcké náměstí přiletí anděl

pondělí, 5. prosince 2011, 12:33

Kromě rozsvícení vánočního stromu je přílet anděla na českobudějovické náměstí pravděpodobně druhou nejvýznamnější událostí adventních trhů. Na přílet této postavy se svorně těší děti i dospělí. A jak tedy bude vypadat průběh dnešního dne na náměstí naší jihočeské metropole?


Od 17 hodin bude bavit všechny přítomné známý moderátor Vojta Vít. Jeho vystoupení je koncipováno především tak, aby se pobavili ti nejmenší.

Samotný přílet anděla je naplánován na 17.45 hodin. Anděl přiletí tradičně z Černé věže směrem k Domu umění a tam se spustí na zem. Jeho příběh bude dále pokračovat. Anděl nám malinko nabere na rozměrech a postupně obejde celé českobudějovické náměstí.

Večer bude zakončen koncertem skupiny No Name, která před nedávnem získala Zlatého Slavíka pro nejpopulárnější zahraniční skupinu.

Z důvodu příletu anděla budou veškeré příjezdové cesty na budějcké náměstí Přemysla Otakara II. uzavřeny. Toto omezení bude trvat od 16 hodin, úderem deváté by se ulice měly opět zprůjezdnit.

V souvislosti s touto akcí bude v předstihu uzavřena i ulice Česká, a to v úseku od ulice Radniční po Piaristickou, kde bude probíhat stavba i následná demontáž obří loutky anděla. Tato ulice by měla být pro veškerou dopravu uzavřena od 11 do 21 hodin.  

Napsal Wolenby

Kam dál?

Světlušku podpořili autogramiádou i volejbalisté JihostrojeSvětlušku podpořili autogramiádou i volejbalisté Jihostroje

Světlušku podpořili autogramiádou i volejbalisté Jihostroje

sobota, 3. prosince 2011, 15:21Jelikož advent je časem připomínájícím blížící se vánoční svátky, během nichž bychom si měli...

Budějcký Dance bar Paradox dnes oslaví své první narozeniny!Budějcký Dance bar Paradox dnes oslaví své první narozeniny!

Budějcký Dance bar Paradox dnes oslaví své první narozeniny!

pátek, 2. prosince 2011, 12:25Dance bar Paradox zve všechny své fanoušky a příznivce na velkolepou narozeninovou párty do klubu,...

Fotoreport: Nezmaři jsou opravdovými nezmaryFotoreport: Nezmaři jsou opravdovými nezmary

Fotoreport: Nezmaři jsou opravdovými nezmary

pátek, 2. prosince 2011, 10:30Po delší době jsme si známou budějckou folkovou skupinu mohli užít naživo a pod širým nebem....

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o