Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na Dámské jízdě se vědomě vařilo s Biolenkou

čtvrtek, 7. března 2013, 01:24

Hostem březnové Dámské jízdy v multikině CineStar ve středu byla Lenka Žák, kterou většina lidí nezná jinak než pod přezdívkou Biolenka. Tradičně se vysílala i předpremiéra nového filmu, tentokrát to byl český snímek Martin a Venuše.

Jak je tomu již na Dámské jízdě zvykem, čekala na příchozí hned u vchodu sklenička sektu a slosovatelný lístek. Navíc tento měsíc přijala pozvání do kina Biolenka, od které přítomné dámy ochutnaly zdravý pokrm.

Lenka rovněž představila svou kuchařku s názvem Víme, co jíme, kterou Budějcká Drbna moc chválí, protože ji má doma a ráda z ní vaří.

Prezentace Biolenky byla pro všechny velmi přínosná nejenom tím, že se dozvěděli spoustu zajímavých informací o potravinách, ale také o tom, jak se dá výborně vařit i pro lidi s intolerancí laktózy či lepku.

„Mám doma malou holčičku, která nesnáší lepek a kupovat bezlepkové pečivo je strašně drahé. Díky této prezentaci mám naději, že když zajdu k Biolence na kurz, tak se i já naučím vařit chutně, zdravě a hlavně bez lepku,“ prozradila Budějcké Drbně Silvie Šťastná.

Tentokrát byl o Dámskou jízdu takový zájem, že se odehrávala ve dvou časech, a to jak od půl šesté, tak i o hodinu později. Lenka se tedy nemohla více rozpovídat, protože ji čekala ještě jedna prezentace v sousedním sále, a také losování o její krásnou knihu vědomého vaření. Další výhry se týkaly hlavně zdraví, ale získávaly se například i lístky na volejbalový ples.

Poté se promítal film Martin a Venuše, který přítomné dámy nadchnul. Sál se doslova otřásal smíchem! Aby také ne, když ve filmu jde o sázku, jestli je otec schopný postarat se o své tři malé děti, zatímco se jeho žena vrátí k malování.

„Perfektní snímek, skvěle napsaný. Je vidět, že je ze života. Asi doma taky uzavřu takovou sázku,“ smála se maminka dvou dětí Andrea Horká.

Dámská jízda v CineStaruLenka Žák - BiolenkaVýherkyně dostávaly zajímavé cenyDámská jízdaJana SoulkováInspirace pro dětiCen se rozdávalo mnohoDámská jízdaVýherkyně Dámské jízdy

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají býtVIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

pondělí, 19. srpna 2019, 14:33Ruští hasiči během posledních čtyřiadvaceti hodin uhasili lesní požáry na ploše téměř 27 tisíc...

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodláČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

pondělí, 19. srpna 2019, 14:05Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD) zopakoval, že stojí o to, aby...

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korunLimit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

pondělí, 19. srpna 2019, 13:59Ochranný limit doplatků na léky na recept bude od roku 2020 pro invalidní důchodce 3. stupně 500...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o