Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na Dámské jízdě se vědomě vařilo s Biolenkou

čtvrtek, 7. března 2013, 01:24

Hostem březnové Dámské jízdy v multikině CineStar ve středu byla Lenka Žák, kterou většina lidí nezná jinak než pod přezdívkou Biolenka. Tradičně se vysílala i předpremiéra nového filmu, tentokrát to byl český snímek Martin a Venuše.

Jak je tomu již na Dámské jízdě zvykem, čekala na příchozí hned u vchodu sklenička sektu a slosovatelný lístek. Navíc tento měsíc přijala pozvání do kina Biolenka, od které přítomné dámy ochutnaly zdravý pokrm.

Lenka rovněž představila svou kuchařku s názvem Víme, co jíme, kterou Budějcká Drbna moc chválí, protože ji má doma a ráda z ní vaří.

Prezentace Biolenky byla pro všechny velmi přínosná nejenom tím, že se dozvěděli spoustu zajímavých informací o potravinách, ale také o tom, jak se dá výborně vařit i pro lidi s intolerancí laktózy či lepku.

„Mám doma malou holčičku, která nesnáší lepek a kupovat bezlepkové pečivo je strašně drahé. Díky této prezentaci mám naději, že když zajdu k Biolence na kurz, tak se i já naučím vařit chutně, zdravě a hlavně bez lepku,“ prozradila Budějcké Drbně Silvie Šťastná.

Tentokrát byl o Dámskou jízdu takový zájem, že se odehrávala ve dvou časech, a to jak od půl šesté, tak i o hodinu později. Lenka se tedy nemohla více rozpovídat, protože ji čekala ještě jedna prezentace v sousedním sále, a také losování o její krásnou knihu vědomého vaření. Další výhry se týkaly hlavně zdraví, ale získávaly se například i lístky na volejbalový ples.

Poté se promítal film Martin a Venuše, který přítomné dámy nadchnul. Sál se doslova otřásal smíchem! Aby také ne, když ve filmu jde o sázku, jestli je otec schopný postarat se o své tři malé děti, zatímco se jeho žena vrátí k malování.

„Perfektní snímek, skvěle napsaný. Je vidět, že je ze života. Asi doma taky uzavřu takovou sázku,“ smála se maminka dvou dětí Andrea Horká.

Dámská jízda v CineStaruLenka Žák - BiolenkaVýherkyně dostávaly zajímavé cenyDámská jízdaJana SoulkováInspirace pro dětiCen se rozdávalo mnohoDámská jízdaVýherkyně Dámské jízdy

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Dnes, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladněPRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Dnes, 11:06Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá....

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karetPodvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Dnes, 07:19Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o