Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na divadlo s Václavem Vydrou můžete vyrazit zadarmo

úterý, 23. července 2013, 17:28

Fanoušci dobrého divadla se můžou už nyní těšit na čtvrteční večer. Od 19 hodin na pódiu divadelního sálu DK Metropol uvidíte Václava Vydru, Libuši Švormovou, Libora Hrušku, Martina Zahálku nebo Janu Malou při komedii Eduarda Rovnera Vrátila se jednou v noci.

Starý mládenec Manuel pravidelně chodí ke hrobu své maminky, povídá si s ní a každý týden jí vypráví, co nového se mu přihodilo. Skutečnost si lehce přibarvuje, některé věci raději zamlčí, jenom aby se matce jevil v lepším světle.

Když jí jednoho dne oznámí, že se konečně chystá oženit, očekává ho po návratu domů neuvěřitelné překvapení. Jeho matka Fanny po deseti letech „odpočinku v pokoji“ vstane z hrobu, aby na situaci osobně dohlédla a nevěstu si proklepla.

Energická žena se tak znovu začne plést do života svého dospělého syna, protože maminky jsou tu přeci od toho, aby svým dětem pomáhaly ukazovat správnou cestu.

Vstupenky stojí v předprodeji 270 korun a na místě budou k mání za 290 Kč. Pokud ale chcete ušetřit, zapojte se do soutěže o lístky, kterou Budějcká Drbna připravila právě ve spolupráci s budějckým DK Metropol.

Do čtvrteční osmé hodiny ranní očekáváme na e-mailové adrese redakce@budejckadrbna.cz správné odpovědi na následující otázku. Během dopoledne pak vylosujeme jednoho čtenáře, který získá dva volné lupeny.

Jaké národnosti je autor hry Eduardo Rovner?

A) portugalské
B) španělské
C) argentinské

Do elektronické zprávy s vaším tipem nezapomeňte připsat jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výhercem spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Eduardo Rovner je argentinské národnosti. Správně je tedy možnost C.

Dvě volné vstupenky na dnešní divadlo vyhrála čtenáka Ludmila Frdlíková. Blahopřejeme!

Foto: www.bezzabradli.cz

O čem píše Drbna.cz

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochodČesko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Dnes, 09:13V Česku se dnes chystají desítky akcí, kterými si lidé připomenou okupaci Československa vojsky...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o