Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Na hřbitovní párty se budou vybírat plínky a jar

pátek, 17. února 2012, 07:59

Kdo se rád účastní akcí pro dobrou věc a má rád kapelu Holki, tak může už zítra přijít do velkého sálu Kulturního domu Slávie. Uskuteční se tam mejdan občanského sdružení Gold In, které je organizátorem charitativního projektu GAYMAN Česko Slovensko.

Během celého večera bude probíhat sbírka pro Fond ohrožených dětí Klokánek z Jindřichova Hradce. Zúčastnit se můžete tak, že donesete jakékoliv hygienické prostředky – šampóny, mýdla, jary, toaletní papíry či plenky nebo dětské výživy. Veškeré vaše dobročinné dary budou hned druhý den, za přítomnosti médií, odevzdány charitativní organizaci.

Mejdanem s názvem Gold In 3 aneb Hřbitovní párty bude provázet ostravská revuální diva Banánová Halina spolu s prezidentem soutěže Marianem Kajzerem. Na podium po delší odmlce vyskočí skupina Holki s jejich novým singlem, ale i milovníci jejich starších hitů si přijdou na své.

Celou akci podpoří také travesti umělkyně Stycey, proběhne bohatá tombola a nakonec si budete moct pořádně zapařit na soudobé diskotékové hity.

Napsala Alena Voglová

Kam dál?

Příjemná zimní atmosféra v sobotu zaplavila SlaviiPříjemná zimní atmosféra v sobotu zaplavila Slavii

Příjemná zimní atmosféra v sobotu zaplavila Slavii

úterý, 14. února 2012, 08:00Venku mráz sunul rtuť k minus dvaceti, zatímco Café klub Slavie dovršil bodu varu během koncertu...

Soutěžte o vstupenky na zítřejší Valentýnský ples!Soutěžte o vstupenky na zítřejší Valentýnský ples!

Soutěžte o vstupenky na zítřejší Valentýnský ples!

pátek, 10. února 2012, 09:55Již zítra od 20 hodin se v nově zrekonstruovaném interiéru budějckého Kulturního domu Vltava...

Hudební hvězdičky posledních let rozněžní SláviiHudební hvězdičky posledních let rozněžní Slávii

Hudební hvězdičky posledních let rozněžní Slávii

středa, 8. února 2012, 08:55Pro veliký úspěch letního festivalu Okolo Třeboně, který vloni oslavil již dvacet let, si budou...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení