Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na Piaristickém náměstí dnes uvidíte Živý betlém

pátek, 20. prosince 2013, 10:35

Vánoce klepají na dveře a letošní Budějovický advent se tak blíží do úplného závěru. Jedním z vrcholů kulturního programu ve městě bude dnešní Živý betlém na Piaristickém náměstí. Od 17 hodin tady tradičně vystoupí Borovanští betlémáři, kteří převyprávějí vánoční betlémský příběh.

Kulturní program Budějovického adventu nabízí i poslední hudební vystoupení. Dnešek bude na náměstí Přemysla Otakara II. patřit Českému rozhlasu České Budějovice, který přinese koncert Budvarky, Rozhlasového swingového orchestru Václava Hlaváče a legendární kapely Rangers.

V sobotu od 17 hodin se můžete těšit na skupinu Souperman a také na večerní vystoupení Petra Kotvalda v rámci Dne s Rádiem Blaník.

Neděle pak bude patřit Téměř divadelní společnosti s pohádkou Nafrněná princezna, Pohádkovému adventnímu kinu a celou předvánoční akci uzavře zpívání koled s Jihočeským souborem písní a tanců Úsvit.

O čem píše Drbna.cz

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Dnes, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA GrónskoTrump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, protože nechce prodat USA Grónsko

Dnes, 10:55Americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že ruší zářijovou cestu do Dánska, neboť premiérku...

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochodČesko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Česko si připomene srpen 1968 a 1969, Milion chvilek chystá pochod

Dnes, 09:13V Česku se dnes chystají desítky akcí, kterými si lidé připomenou okupaci Československa vojsky...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o