Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na říjnové Dámské jízdě vypukla svatební mánie

sobota, 20. října 2012, 14:03

Když už by si jeden myslel, že chuť na vdavky byla zahnána chladným počasím, tak na podzimní Dámské jízdě nám ji opět nahnali.

Při příchodu do sálu dámy čekaly hned dvě překvapení. Prvním bylo navonění a věnování testeru od jedné známé kosmetické firmy, dalším pak výstava nádherných svatebních a večerních šatů z českobudějovické půjčovny.

„Že by mě některé z vystavených šatů nadchly, to ne, ale hodně se mi jich líbilo z projekce. Vdávat bych se chtěla, ale dneska už to nějak není v módě a chlapi se do ženění nehrnou. Ženská by je mohla prosit,“ sdělila Budějcké Drbně Veronika Chromečková.

Po krátkém představení svatebního studia proběhlo losování o krásné ceny. Dámy vyhrávaly svatební kytice, knihy, šperky i poukaz v hodnotě dvou tisíc korun na půjčení svatebních šatů.

Mladší účastnice jízdy si užily ztřeštěný film Holky na tahu, který se netočil kolem ničeho jiného, než svatby. „Film se mi líbil. Podle názvu jsem čekala něco horšího, ale nakonec jsem se dobře bavila. Je pravda, že chvílemi jsem byla ráda, že žiju ve střední Evropě a ne v Americe, protože ty jejich příšerný proslovy a řešení problémů přede všemi, to mi přijde opravdu otřesné,“ svěřila se Tamara Hozsová.

Filmem tentokrát jízda neskončila. Ještě proběhlo dramatické losování o parfém, kdy se v sále nenacházela žádná Hana Pohorská, ale nakonec se přišlo na to, že krásná cena patří Haně Baudyšové, která bydlí v Pohorské ulici v Kaplici.

Šťastné a rozjařené dámy opouštěly sál a některé z nich si to mířily ještě do kavárny Barolo na after párty.

Jedna ze šťastných výherkyňRozdávaly se krásné dárky se svatební tématikouAdéla, Alena a Svatava Kopečková, ředitelka multikinaDivačky přes projekci krásných šatů Adélu Jirkalovou ani nevnímalyHlediště tentokrát nebylo úplně zaplněnoNa říjnové Dámské jízdě čekalo na ženy úchvatné překvapeníVýherkyně parfému Baudyšová alias PohorskáNádherné šaty braly dechDámská jízda v CineStaru

O čem píše Drbna.cz

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v LánechPrezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Dnes, 09:56Prezident Miloš Zeman přijme kandidáta ČSSD na ministra kultury Lubomíra Zaorálka na zámku v Lánech...

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava ZikmundaPrimátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Dnes, 09:18Plzeňský primátor Martin Baxa navštívil v pondělí 19. srpna 2019 legendárního cestovatele Miroslava...

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodcůNa třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

středa, 21. srpna 2019, 15:13Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o