Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na Sokoláku létalo frisbee, Piarisťák patřil studentům

pátek, 4. května 2012, 12:36

První máj je lásky čas a každý si ho v úterý 1. května využíval po svém. Budějická Drbna se toulala městem, a co jí padlo do oka, to fotila.

Na Sokolském ostrově se sportovalo, sedělo a povídalo i dovádělo. Drbna se zrovna naskytla u řádění party poloprofesionálního frisbee týmu 3SB, který se po ukázce zápasu svým osobitým způsobem chladil ve slepém rameni Vltavy.

Při pohledu na pilový povrch vody by tam leckdo nestrčil ani nohu, natož skákal šipku s cílem chytit letící frisbee. Tady ale bylo vidět, že využití umělohmotného létajícího talíře je hodně variabilní.

Slunce pomalu zapadalo, teplý větřík hýčkal zamilované, kteří si přišli poslechnout Jakuba Doubravu a Lukáše Urbance, již vcelku netradičně odříkávali jarní opus lásky a smrti pod obrovskými stromy na Sokolském ostrově.

„Mám hrozně rád beatbox, je to skvělá věc, a tak jsem si přišel poslechnout, co se stane, když se spojí s klasickou poezií. Vcelku zajímavá improvizace,“ smál se student Martin Kroupa.

Budějcká Drbna se taky namanula u studentského jamu na Piaristickém náměstí, kde se chvíli cvičilo, potom následovalo vystoupení obchodní akademie s jejich francouzským šansonem.

Škoda, že zpěvačce nefungoval správně mikrofon, protože její hezký hlas tak nebyl téměř slyšet, ale skupina se tím nenechala nijak rozhodit a tančila vesele dál.

Posluchači beatboxu a poezieObchodní akademie a kabaretní představení na Piaristickém náměstíCvičení na Piaristickém náměstí...samozřejmě, že tento!...nebo jeden z těhle dvou...Kdo že chytí frisbee ze vzduchu ten...Studentský jam obchodní akademieOdpočívání ve stínu stromůJakub Doubrava a Lukáš Urbanec

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají býtVIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

VIDEO: Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být

Dnes, 14:33Ruští hasiči během posledních čtyřiadvaceti hodin uhasili lesní požáry na ploše téměř 27 tisíc...

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodláČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

ČSSD trvá na Šmardovi, kandidáta na ministra měnit nehodlá

Dnes, 14:05Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD) zopakoval, že stojí o to, aby...

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korunLimit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

Limit doplatků na léky pro invalidní důchodce bude 500 korun

Dnes, 13:59Ochranný limit doplatků na léky na recept bude od roku 2020 pro invalidní důchodce 3. stupně 500...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o