Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Na Sokoláku létalo frisbee, Piarisťák patřil studentům

pátek, 4. května 2012, 12:36

První máj je lásky čas a každý si ho v úterý 1. května využíval po svém. Budějická Drbna se toulala městem, a co jí padlo do oka, to fotila.

Na Sokolském ostrově se sportovalo, sedělo a povídalo i dovádělo. Drbna se zrovna naskytla u řádění party poloprofesionálního frisbee týmu 3SB, který se po ukázce zápasu svým osobitým způsobem chladil ve slepém rameni Vltavy.

Při pohledu na pilový povrch vody by tam leckdo nestrčil ani nohu, natož skákal šipku s cílem chytit letící frisbee. Tady ale bylo vidět, že využití umělohmotného létajícího talíře je hodně variabilní.

Slunce pomalu zapadalo, teplý větřík hýčkal zamilované, kteří si přišli poslechnout Jakuba Doubravu a Lukáše Urbance, již vcelku netradičně odříkávali jarní opus lásky a smrti pod obrovskými stromy na Sokolském ostrově.

„Mám hrozně rád beatbox, je to skvělá věc, a tak jsem si přišel poslechnout, co se stane, když se spojí s klasickou poezií. Vcelku zajímavá improvizace,“ smál se student Martin Kroupa.

Budějcká Drbna se taky namanula u studentského jamu na Piaristickém náměstí, kde se chvíli cvičilo, potom následovalo vystoupení obchodní akademie s jejich francouzským šansonem.

Škoda, že zpěvačce nefungoval správně mikrofon, protože její hezký hlas tak nebyl téměř slyšet, ale skupina se tím nenechala nijak rozhodit a tančila vesele dál.

Posluchači beatboxu a poezieObchodní akademie a kabaretní představení na Piaristickém náměstíCvičení na Piaristickém náměstí...samozřejmě, že tento!...nebo jeden z těhle dvou...Kdo že chytí frisbee ze vzduchu ten...Studentský jam obchodní akademieOdpočívání ve stínu stromůJakub Doubrava a Lukáš Urbanec

O čem píše Drbna.cz

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal aboliciBabiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Babiš považuje za zbytečnou diskusi, zda by podepsal abolici

Dnes, 11:22Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za zbytečnou diskusi, zda by pode požadavků ústavy podepsal...

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezměníZeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Zeman loni řekl, že abolici Babišovi neudělí a názor nezmění

Dnes, 09:17Miloš Zeman před loňskou volbou prezidenta v České televizi prohlásil, že trestní stíhání premiéra...

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadůFinanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

čtvrtek, 19. září 2019, 09:45Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o