Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Naďa Konvalinková se představí jako matka Levinová

středa, 6. března 2013, 19:42

Dům kultury Metropol uvede ve čtvrtek od 19 hodin vtipnou crazy komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová v podání umělců z pražského Divadla v Řeznické. Představení dodá lesk herecké mistrovství Nadi Konvalinkové, s níž se Budějcká Drbna po skončení divadla sejde na rozhovor.

V divadelní komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová se setkáme s třicetiletým Sheldonem, který se konečně hodlá osamostatnit a odstěhovat od své matky. Snaží se vymanit z jejího vlivu a hlavně se ukrýt před jejím neustálým dohledem.

Maminka si ale zajistí soukromé lekce u šamana, naučí se číst myšlenky na dálku, a tak ví o každém synově kroku...

Pokud vás zajímá, jak bude hra pokračovat, zajděte si zítra večer do Metropolu. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji od 13 do 17 hodin. Pokud se však zúčastníte naší soutěže a budete mít štěstí, do divadelního sálu půjdete úplně zadarmo!

Napište nám do čtvrteční 15. hodiny odpolední e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz odpověď na následujících otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Dva čtenáři Budějcké Drbny získají po dvou volných vstupenkách.

Která žena je ředitelkou Divadla v Řeznické?

A) Yvetta Srbová
B) Lenka Dohnalová
C) Veronika Šrámová

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonických kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Ředitelkou Divadla v Řeznické je Yvetta Srbová. Správně tedy byla možnost A.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenářky V. Klimešovou a Ivanu Poláškovou. Obě získaly po dvou volných vstupenkách na komedii Sheldon a jeho matka paní Levinová. Blahopřejeme!

Foto: Divadlo v Řeznické

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o