Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Náměstí se proměnilo v taneční parket

úterý, 7. května 2013, 13:47

Krásný jarní podvečer a následně i večer přivítal ve městě první majálesový den. A Budějcká Drbna by nebyla tou správnou drbnou, kdyby u takového momentu chyběla!

Zahájení letošního desátého jubilejního ročníku Budějovického Majálesu se uskutečnilo na náměstí Přemysla Otakara II. Před radnicí to v pondělí opravdu žilo a pivo za krásnou dvacku teklo proudem.

Do programu se zapojily skupiny Tohuvabohu a Cetare se svou jedinečnou fireshow. Po ohnivém představení se publikum jen pootočilo k Samsonově kašně, kde kolem deváté večerní začala holografická projekce na vodní stěnu.

Pak už se náměstí proměnilo v tichou diskotéku. Návštěvníci si mohli zapůjčit sluchátka a užít si nefalšované Silent disco přímo v srdci Českých Budějovic. Kdo dal přednost klasické hlasité hudební reprodukci, mohl vyrazit třeba do Café Klubu Slavie na tradiční Salsa party.

Tohuvabohu a Cetare

Zahájení 10. Budějovického Majálesu 2013

úterý, 7. května 2013, 13:40

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkámDětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Dnes, 15:42Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba...

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a HercegoviněVIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Dnes, 14:14Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké...

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská PravdaFOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Dnes, 13:52Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o