Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Narozeninová party na Dámské jízdě rozvášnila něžné pohlaví

pátek, 13. března 2015, 12:14

Multikino Cinestar slaví třináct let svého působení v Budějcích a na Dámské jízdě se díky tomu rozjel skvělý mejdan, který byl podtrhnut živou módní přehlídkou českokrumlovského butiku Hala Bala za doprovodu perfektní hudby. Pařížskou šlehačkou na dortu bylo losování o krásné věci španělské značky, která se u nás posledních pár let těší velké oblibě.

Na požádání ředitelky multikina Svatavy Kopečkové se na podiu objevila opět moderátorka Adéla Jirkalová, která rozjela vtipnou konverzaci s majitelem butiku Hala Bala, který zprostředkoval velmi barvitou módní přehlídku španělské značky. „Nikdy jsem se snad u módní přehlídky nepobavila tak, jako dnes večer. Bylo vidět, že si to modelky užívaly, že se v oblečení dobře cítily a bavila je i hudba, která perfektně dokreslila celou atmosféru. Úplně jsem se viděla někde na jihu u moře. Už aby bylo teplo,“ komentovala jedna z účastnic Dámské jízdy Karolína Špičková.

Veselí vyprodaného sálu se ještě prohloubilo rozdáváním výher, které věnoval majitel butiku, který z časových úspor doslova házel dámám ceny do hlediště, ze kterého se ozývaly nadšené výkřiky, když Adéla vyhlásila číslo, které vlastnily.

Šťastně opouštěla kino i divačka Jitka, která zvládla na jedničku závěrečnou promenádu spolu s modelkami a vysloužila si tak nádhernou kabelku.

Přítomné dámy a skromné množství pánů, tak bylo perfektně naladěno na novou českou komedii z dílny Petra Nikolaeva, který má na kontě například jeden z nejlepších filmů natočeného podle románu Michala Viewegha - Báječná léta pod psa.

Jestli však můžeme označit film Vybíjená za komedii? Těžko říct. Výbuchů smíchu v hledišti vyprodaného sálu pár bylo. Herecká dvojice Genzer a Suchánek svou aktivní účastí na filmu slibovala srandu, ale jak již tomu u Viewegha bývá, téma bylo natolik silné a nutilo nás k zamyšlení nad vlastním životem, že i tato slavná dvojka s ní měla problémy.

Příběh filmu se točí okolo tří přátel, kteří to spolu táhnou již od střední školy. Jeff, Skippy a Tom jsou čtyřicátníci, kteří žijí v jednom bytě, prožívají své životní osudy, které spojuje kráska ze střední školy. Nejenom kráska, kterou ztvárnila top modelka Simona Krainová, je ústřední postavou příběhu, ale i třídní ošklivka v podání Simony Babčákové. Všichni přátelé se potkávají na srazu po 25 letech a díky vzpomínkám se dozvídáme, jak těžké je žít jak s krásou, tak s ošklivostí, ale kde jsou ony hranice vnímání krásy, si v podstatě určujeme my sami.

Budějcká Drbna, která je náročným filmovým fandou, dává filmu 68 %.

Paní Jitka si za svou odvahu na mole odnesla krásnou kabelku

Březnová Dámská jízda

pátek, 13. března 2015, 02:22

Móda nejen pro dámy, ale i děvčataLežerní oblečení ukázal krumlovský butikZávěrečná promenáda s jednou z divačekProběhlo losování o atraktivní ceny

O čem píše Drbna.cz

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg MěšťákDenně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Denně dělám i třináct operací, říká plastický chirurg Měšťák

Dnes, 09:50I třináct operací denně stihne plastický chirurg Jan Měšťák, který v pondělí oslaví 75. narozeniny....

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či bramboryCibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Cibule stojí dvojnásobek než loni, zdražil i květák či brambory

Dnes, 09:45Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a...

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematikyPlaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

sobota, 24. srpna 2019, 17:02Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky....

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o