Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Nejen dámy, ale už i pánové budou mít vlastní Jízdu

úterý, 26. března 2013, 17:15

První středa v měsíci patří v multikině CineStar Dámským jízdám. Zástupkyně něžného pohlaví si vždy užijí doprovodný program a na závěr zhlédnou nějaký nový - většinou zamilovaný - film. Pánové už jim ale nemusí závidět, v největším budějckém kině vzniká nová tradice.

Historicky první Pánská jízda je na programu ve středu od 20 hodin v sále číslo 5. Po welcome drinku v podobě ochutnávky piv Samson přijde na řadu prezentace nového jihočeského časopisu pro muže, přítomní chlapi budou mít možnost vyhrát i několik cen.

Zlatým hřebem večera, který budou uvádět moderátoři rádia Kiss Jižní Čechy, bude vysílání předpremiéry akčňáku G.I. Joe 2: Odveta, kde jednu z hlavní rolí ztvárnil Bruce Willis.

Jelikož Budějcká Drbna je jednou z autorek nápadu Pánskou jízdu zrealizovat, společně s ní můžete ve středu do CineStaru vyrazit i vy. Zapojte se do soutěže o šest volných vstupenek, které si mezi sebe rozdělí rovným dílem tři vylosovaní čtenáři.

Pošlete nám do středeční 14. hodiny prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda se na vás usměje štěstí.

Kdo režíroval snímek G.I. Joe 2: Odveta?

A) Quentin Tarantino
B) Henry Jackman
C) Jon Chu

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Režisérem nového fimu G.I. Joe 2. Odveta je Jon Chu. Správně tedy byla možnost C.

Po dvou volných lupenech vyhrávají a dnešní Pánskou jízdu si užijí čtenáři Jakub Husinecký, Jan Baloun a David Škvařil. Blahopřejeme!

Foto: Paramount Pictures

O čem píše Drbna.cz

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodcůNa třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

středa, 21. srpna 2019, 15:13Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se...

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘sVěrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

Věrnostní program Mastercardu přináší členům unikátní privátní koncert legend Stereo MC‘s

středa, 21. srpna 2019, 12:39Společnost Mastercard v rámci věrnostního programu Priceless Specials pořádá soutěž o 250 vstupenek...

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kulturyMédia spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

Média spekulují o Zaorálkovi jako ministru kultury

středa, 21. srpna 2019, 11:02Novým ministrem kultury by se podle serverů Seznam Zprávy a Novinky.cz mohl stát někdejší ministr...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o