Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Nejen dámy, ale už i pánové budou mít vlastní Jízdu

úterý, 26. března 2013, 17:15

První středa v měsíci patří v multikině CineStar Dámským jízdám. Zástupkyně něžného pohlaví si vždy užijí doprovodný program a na závěr zhlédnou nějaký nový - většinou zamilovaný - film. Pánové už jim ale nemusí závidět, v největším budějckém kině vzniká nová tradice.

Historicky první Pánská jízda je na programu ve středu od 20 hodin v sále číslo 5. Po welcome drinku v podobě ochutnávky piv Samson přijde na řadu prezentace nového jihočeského časopisu pro muže, přítomní chlapi budou mít možnost vyhrát i několik cen.

Zlatým hřebem večera, který budou uvádět moderátoři rádia Kiss Jižní Čechy, bude vysílání předpremiéry akčňáku G.I. Joe 2: Odveta, kde jednu z hlavní rolí ztvárnil Bruce Willis.

Jelikož Budějcká Drbna je jednou z autorek nápadu Pánskou jízdu zrealizovat, společně s ní můžete ve středu do CineStaru vyrazit i vy. Zapojte se do soutěže o šest volných vstupenek, které si mezi sebe rozdělí rovným dílem tři vylosovaní čtenáři.

Pošlete nám do středeční 14. hodiny prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda se na vás usměje štěstí.

Kdo režíroval snímek G.I. Joe 2: Odveta?

A) Quentin Tarantino
B) Henry Jackman
C) Jon Chu

Ke své odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci vstupenek spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Režisérem nového fimu G.I. Joe 2. Odveta je Jon Chu. Správně tedy byla možnost C.

Po dvou volných lupenech vyhrávají a dnešní Pánskou jízdu si užijí čtenáři Jakub Husinecký, Jan Baloun a David Škvařil. Blahopřejeme!

Foto: Paramount Pictures

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o