Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Oblíbenci z filmových pláten řádili ve Slavii

úterý, 3. dubna 2012, 08:53

Asterix líbá Caesara, Lara Croft vesele debatuje s vězněm, Petr Pan pojídá popcorn. Kde že se to Budějcká Drbna ocitla? Zašla se podívat na jeden neobvyklý ples. Ples ve stylu filmových hvězd.

Café Klub Slavie připravil v sobotu 31. března pro své příznivce opět další laskominu. Po úspěšné Retroparty přišel na řadu mejdan filmových hvězd. Na pozvánce stálo, že fantazii se při výrobě masek meze nekladou a díky tomu se zřejmě účastníci tohoto filmového zájezdu na svých převlecích tak vyřádili.

Při vstupu do klubu nás ohromila postavička dokonalé Avatarky, jak střílí dětským lukem na papírovou figurínu. Další pohled ulpěl na skvělém převleku Caesara, u baru se fotila princezna Fiona, které se nemohla dočkat Shreka, a tak dávala přednost bytostem z jiné planety.

Do hledáčku se Drbně dostal i Střihoruký Edward, který snad přímo vyskočil z filmového plátna stejnojmenného filmu od Tima Burtona. Filmoví hrdinové se zřejmě dobře bavili, úsměv rozdávali na všechny strany.

„Je to tu naprosto skvělý, báječný. Proběhlo vyhlašování Oskarů, mám tu taky list se slavnými filmovými výroky, které musíme uhádnout, jsou tu pastelky a omalovánky, kdyby nás asi omrzelo tančit. Jen jsem si myslela, že přijde víc lidí, ale vůbec to nevadí. Moc fajn akce,“ nechal se slyšet usměvavý Petr Pan.

Tak vychytané převleky jako na této párty snad Drbnička ještě neviděla. Všichni byli tak dokonale přesvědčiví, že chyběla jen kamera, klapka a... jedem!!!

Napsala Alena Voglová

Nezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve Slavii

Kam dál?

SOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči DynamaSOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči Dynama

SOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči Dynama

čtvrtek, 29. března 2012, 20:29Ve čtvrtek uvedlo budějcké multikino CineStar v oficiální premiéře nový český film z fotbalového...

Holanďan rozvíří prach tanečního prostoru KredanceHolanďan rozvíří prach tanečního prostoru Kredance

Holanďan rozvíří prach tanečního prostoru Kredance

čtvrtek, 29. března 2012, 17:56Už v sobotu budete mít jedinečnou možnost vrátit se zase na chvíli do doby, kdy v módě byla...

Jarda Kužel s Ádou Větvičkou přivezli Okresní přeborJarda Kužel s Ádou Větvičkou přivezli Okresní přebor

Jarda Kužel s Ádou Větvičkou přivezli Okresní přebor

pondělí, 26. března 2012, 11:30Delegace tvůrců nové české komedie Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka dorazila v neděli...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení