Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Oblíbenci z filmových pláten řádili ve Slavii

úterý, 3. dubna 2012, 08:53

Asterix líbá Caesara, Lara Croft vesele debatuje s vězněm, Petr Pan pojídá popcorn. Kde že se to Budějcká Drbna ocitla? Zašla se podívat na jeden neobvyklý ples. Ples ve stylu filmových hvězd.

Café Klub Slavie připravil v sobotu 31. března pro své příznivce opět další laskominu. Po úspěšné Retroparty přišel na řadu mejdan filmových hvězd. Na pozvánce stálo, že fantazii se při výrobě masek meze nekladou a díky tomu se zřejmě účastníci tohoto filmového zájezdu na svých převlecích tak vyřádili.

Při vstupu do klubu nás ohromila postavička dokonalé Avatarky, jak střílí dětským lukem na papírovou figurínu. Další pohled ulpěl na skvělém převleku Caesara, u baru se fotila princezna Fiona, které se nemohla dočkat Shreka, a tak dávala přednost bytostem z jiné planety.

Do hledáčku se Drbně dostal i Střihoruký Edward, který snad přímo vyskočil z filmového plátna stejnojmenného filmu od Tima Burtona. Filmoví hrdinové se zřejmě dobře bavili, úsměv rozdávali na všechny strany.

„Je to tu naprosto skvělý, báječný. Proběhlo vyhlašování Oskarů, mám tu taky list se slavnými filmovými výroky, které musíme uhádnout, jsou tu pastelky a omalovánky, kdyby nás asi omrzelo tančit. Jen jsem si myslela, že přijde víc lidí, ale vůbec to nevadí. Moc fajn akce,“ nechal se slyšet usměvavý Petr Pan.

Tak vychytané převleky jako na této párty snad Drbnička ještě neviděla. Všichni byli tak dokonale přesvědčiví, že chyběla jen kamera, klapka a... jedem!!!

Nezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve SlaviiNezřízený ples ve stylu filmových hvězd ve Slavii

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budkyO2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Dnes, 11:31Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování...

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobekMóda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Dnes, 11:02Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do...

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšitODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

Dnes, 10:27V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o