Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Orientální tanečnice rozpálily publikum v ArtIGY

středa, 20. listopadu 2013, 13:40

Kulturní prostory v nákupním centru IGY se v sobotu přes den proměnily v tržiště, kde prodávalo kolem padesáti prodejců zajímavé šperky, hračky a jiné originální předměty. Večer se pak diváci přesunuli do orientu. Ženskost, svůdnost a příjemná atmosféra z tanečnic přímo sálaly.

Další ročník festivalu orientálního tance proběhl v sobotu v ArtIGY. Aiwa! festival se letos spojil s několika desítkami šikovných řemeslníků, kteří se postarali i o dílničky pro děti a dospělé. Na své si zde přišly hlavně tanečnice, které si mohly doplnit kostýmy o krásné šperky a ozdoby.

Večer se sál proměnil na dům Mahárádži, kde krásné dívky a ženy předváděly své taneční dovednosti. Chvíli na pódiu tančily nezkrotné šelmy a rozverné svůdnice, pak zase cudné a nevinné krásky.

„Je neuvěřitelné, jak dokáže být žena krásná, když se pestře namaluje, udělá si krásný účes, ozdobí se šperky a zajímavým šatem odhalujícím její ladné křivky,“ komentoval vystoupení Karel Mašek.

Galavečer uvedla historická skupina Dei Gratia a speciálním hostem byla výherkyně taneční soutěže tribal fusion nádherná Raushanah, kterou si tanečnice užily ještě v neděli na tanečním semináři.

Cikánský tanec Wardy byl plný energie

Aiwa! festival 2013 v ArtIGY

středa, 20. listopadu 2013, 13:40

Hlediště bylo téměř zaplněnéJedna z organizátorek večera KhalidaLadný tanec s šátky

O čem píše Drbna.cz

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

Dnes, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Dnes, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdiČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

sobota, 19. října 2019, 11:59Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o