Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Budějcká Drbna

Orientální tanečnice rozpálily publikum v ArtIGY

středa, 20. listopadu 2013, 13:40

Kulturní prostory v nákupním centru IGY se v sobotu přes den proměnily v tržiště, kde prodávalo kolem padesáti prodejců zajímavé šperky, hračky a jiné originální předměty. Večer se pak diváci přesunuli do orientu. Ženskost, svůdnost a příjemná atmosféra z tanečnic přímo sálaly.

Další ročník festivalu orientálního tance proběhl v sobotu v ArtIGY. Aiwa! festival se letos spojil s několika desítkami šikovných řemeslníků, kteří se postarali i o dílničky pro děti a dospělé. Na své si zde přišly hlavně tanečnice, které si mohly doplnit kostýmy o krásné šperky a ozdoby.

Večer se sál proměnil na dům Mahárádži, kde krásné dívky a ženy předváděly své taneční dovednosti. Chvíli na pódiu tančily nezkrotné šelmy a rozverné svůdnice, pak zase cudné a nevinné krásky.

„Je neuvěřitelné, jak dokáže být žena krásná, když se pestře namaluje, udělá si krásný účes, ozdobí se šperky a zajímavým šatem odhalujícím její ladné křivky,“ komentoval vystoupení Karel Mašek.

Galavečer uvedla historická skupina Dei Gratia a speciálním hostem byla výherkyně taneční soutěže tribal fusion nádherná Raushanah, kterou si tanečnice užily ještě v neděli na tanečním semináři.

Cikánský tanec Wardy byl plný energie

Aiwa! festival 2013 v ArtIGY

středa, 20. listopadu 2013, 13:40

Hlediště bylo téměř zaplněnéJedna z organizátorek večera KhalidaLadný tanec s šátky

O čem píše Drbna.cz

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v LánechPrezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Prezident Zeman přijme Zaorálka v pondělí v Lánech

Dnes, 09:56Prezident Miloš Zeman přijme kandidáta ČSSD na ministra kultury Lubomíra Zaorálka na zámku v Lánech...

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava ZikmundaPrimátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Primátor Plzně navštívil ve Zlíně cestovatele Miroslava Zikmunda

Dnes, 09:18Plzeňský primátor Martin Baxa navštívil v pondělí 19. srpna 2019 legendárního cestovatele Miroslava...

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodcůNa třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

Na třídě Svobody a dalších místech v Olomouci se objevily obrysy postav. Symbolizují počet usmrcených chodců

středa, 21. srpna 2019, 15:13Na chodníku u křižovatky třída Svobody a ulice Aksamitova a třech dalších místech v Olomouci se...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o