Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Oslavte svátek MDŽ s folkovou kapelou Nezmaři

středa, 7. března 2012, 07:31

Příznivci folkových písniček budou mít ve čtvrtek 8. března možnost přijít do budějckého klubu Yamaha užít si svůj oblíbený žánr. Vystupovat bude známá skupina Nezmaři s hostem Zbyňkem Pavlicou, jenž se po třech letech vrátil z mise v Afghánistánu, takže bude co poslouchat.

Kapela, která vystoupí v půl osmé večer, patří mezi nejlepší české folkové kapely vůbec. „Jsou nejvytrvalejší stálicí českobudějovické folkové líhně a neustálý kandidát na neoficiální prvenství ve sborovém folkovém zpěvu. Dohromady jim to vždy báječně ladí,“ řekl hudební kritik Jiří Černý.

Skupina za léta koncertování posbírala všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou jihočeští muzikanti také držiteli dvou Zlatých klíčů – prestižní ceny pro nejlepší skupinu roku v kategorii Folk&Country.

Čtvrtečním večerem zazní songy z cédéčka ´Kdo si zpívá, má do ráje blíž´ a zabroukat si budete moci i písničky od historie kapely až po současnost. Pro ty, co ještě nemají lístky, je možné si je zakoupit v Melodii Voříšek nebo přímo na místě před koncertem.

Foto: www.nezmari.cz

Napsala Alena Voglová

Kam dál?

Kostel vydal na stěnách svědectví z minulých dobKostel vydal na stěnách svědectví z minulých dob

Kostel vydal na stěnách svědectví z minulých dob

úterý, 6. března 2012, 07:50Památkáři si připsali další cenný skalp. Restaurátoři totiž našli nové fresky v kostele sv. Jana...

Narozeninová párty kapely Toxique se parádně vydařilaNarozeninová párty kapely Toxique se parádně vydařila

Narozeninová párty kapely Toxique se parádně vydařila

pondělí, 5. března 2012, 18:47Energická kapela Toxique si naplno užívala minulý pátek koncertu v budějckém Café Klubu Slavie....

FOTOREPORT: Jožin z bažin dorazil do BudějcFOTOREPORT: Jožin z bažin dorazil do Budějc

FOTOREPORT: Jožin z bažin dorazil do Budějc

pátek, 2. března 2012, 18:27Nově otevřené prostory hudební restaurace Modrý dveře v budějcké Biskupské ulici hostily po HE...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o