Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Páteční multižánrová párty láká do klubu Street Beat

čtvrtek, 5. ledna 2012, 13:11

Tento pátek od 19 hodin ožije budějcký klub Street Beat v Besedě akcí zvanou Funkopolis. Na jihu Čech se bude v závěru pracovního týdne konat pražská funky party diskžokejů Ultrafina a Mikuláše, kteří pravidelně hrají pro vybíravé milovníky funku, soulu, disca, jazzu, ale i breaků a dalších groovů nejen v pražském Paláci Akropolis. Na mejdan v budějckém klubu Street Beat dorazí i pojízdný road shop s vinyly od Phono.cz.

DJ Mikuláš odstartoval společně s DJem Maceem první funkový pořad v českém éteru již v roce 2001. Ve svých setech kombinuje funk, soul a jazz i breaky, latinem a afro taneční hudbou, swing nebo klasické disco a house.

DJ Mikuláš je zároveň majitelem obchodu Phono.cz, který se specializuje na vinylovou kulturu, tedy hudbu na gramofonových deskách. Jeho část přiveze přímo do klubu Street Beat. Nebude tedy jen hrát, ale již od sedmi hodin večer vám nabídne k zakoupení výběr těch nejlepších vinylů. Vy se s ním navíc budete moci pobavit o vinylových raritách, gramofonech nebo údržbě desek.

Ultrafino je velký znalec funku, soulu a jazzu, který své sety míchá striktně z vinylů. Věnuje se také své vlastní hudební produkci. Funkopolis není jedinou rezidentní nocí, na které se podílí. Najdete ho také pod názvy All45’s, Kobra&Disco nebo Dusty Groove Session a Fúze.

Napsala Marie Čtveráčková

FunkopolisDJ MikulášDJ Ultrafino

Kam dál?

Kdo má šanci získat dotaci na kulturu v Budějcích?Kdo má šanci získat dotaci na kulturu v Budějcích?

Kdo má šanci získat dotaci na kulturu v Budějcích?

úterý, 3. ledna 2012, 15:46Otázky, související s kulturou v Budějcích, patří k často diskutovaným a neméně často kontroverzním...

Adventní trhy skončily, náměstí vypadá jako staveništěAdventní trhy skončily, náměstí vypadá jako staveniště

Adventní trhy skončily, náměstí vypadá jako staveniště

středa, 28. prosince 2011, 11:28Budějcké Adventní trhy právě zažívají definitivní úklid. Šest kamionů bude v následujících dnech...

V domě U Beránka vznikaly výrobky z ovčí vlnyV domě U Beránka vznikaly výrobky z ovčí vlny

V domě U Beránka vznikaly výrobky z ovčí vlny

pátek, 23. prosince 2011, 13:46Vánoční atmosféra dýchala během každého adventního víkendu z budějckého domu U Beránka. O poslední...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení