Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Budějcká Drbna

Planá zve na sobotní řádění masek a vepřové hody

pátek, 9. března 2012, 14:36

Hledáte inspiraci, co podniknout o víkendu? Nechte se pozvat do Plané u Budějc, kde bude v sobotu živo. Tamní obecní úřad ve spolupráci se sportovním klubem připravili nejen pro místní obyvatele vepřové hody, dětský karneval a maškarní veselici.

Program odstartuje úderem 14. hodiny v plánském kulturním domě dětský karneval, při kterém bude pro ty nejmenší připravena diskotéka, soutěže o ceny a nakonec se zvolí i nejhezčí maska.

Od půl třetí pak před obecním úřadem začnou vepřové hody. „Zveme všechny čtenáře Budějcké Drbny na příjemné posezení s harmonikou u domácích jitrniček, jelítek a dalších dobrot,“ vzkázal starosta Plané Tomáš Pintér.

Vrcholem dne bude Maškarní veselice aneb divoký rej masek, který startuje v půl osmé opět v kulturáku. K poslechu i tanci bude hrát Honza Hrdý, kapela SKAT a pro starší pokročilé DJ Standa Minařík. „V průběhu večera se navíc bude soutěžit. Stejně jako při dětském karnevalu se bude vyhlašovat nejhezčí maska,“ dodal Pintér.

Vstupné činí 100 korun, všichni návštěvníci s maskami půjdou za polovic.

Foto: archiv obce

Napsal Pavel Kacerovský

Kam dál?

Párty okořeněná koncertem Jana Budaře slavila úspěchPárty okořeněná koncertem Jana Budaře slavila úspěch

Párty okořeněná koncertem Jana Budaře slavila úspěch

pátek, 9. března 2012, 13:32Minulou sobotu se v Mighty Baru Velbloud uskutečnila retro párty Vzpomínka na staré časy. O dobrou...

Už v červnu se bývalým Martysem ponesou jazzové tónyUž v červnu se bývalým Martysem ponesou jazzové tóny

Už v červnu se bývalým Martysem ponesou jazzové tóny

čtvrtek, 8. března 2012, 13:19Zpráva, že budějcký Martys vystřídá jazzový klub, už městem obletěla. Jak na chystané změny reagují...

Chvilka poezie ve Slavii s překladatelem ShakespearaChvilka poezie ve Slavii s překladatelem Shakespeara

Chvilka poezie ve Slavii s překladatelem Shakespeara

čtvrtek, 8. března 2012, 07:34Týden neklidu vystřídal v Českých Budějovicích týden oslav u příležitosti dvacátého výročí...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení